KSW 47: jak oglądać i kto wystąpi?

Pierwsza gala organizacji w 2019 roku zaplanowana została 23.03 w hali Atlas Arena Łódź. Po raz kolejny najważniejsza federacja zorganizuje galę KSW 47 w Łodzi a w walkach wydarzenia mma ponownie będzie można oglądać najpopularniejszych wojowników FEDERACJI.

Prawdziwym hitem na hitowej gali będzie rywalizacja o pas ksw w kategorii ciężkiej. Aktualny czempion Philip de Fries walczyć będzie z innym mistrzem – Tomaszem Narkunem. W najciekawszym oglądać będziemy kontrontację Pudziana jak i Szymona Kołeckiego. Dla dwukrotnego czempiona Igrzysk Olimpijskich będzie to debiut w federacji KSW MMA. Kołecki stoczył dotychczas 7 rywalizacji w MMA spośród czego w 6 zwyciężał. Prawdopodobnie wróży nam się nadzwyczaj atrakcyjne wydarzenie z wielkimi emocjami.

W kolejnych walkach uda się zobaczyć wiele faktycznie nadzwyczaj znanych zawodników KSW I MMA W POLSCE a pośród nich między innymi byli czempioni KSW w kategorii półśredniej KONFRONTACJI SZTUK WALK – Borys Mańkowski ale też Dricus Du Plessis.

Z pewnością wielu wielbicieli MMA przejmuje się w jaki sposób będziesz mógł oglądać online w tv jak również online galę KSW 47 w Łodzi. Poniżej omawiamy fakty dotyczące emisji, usługi PPV ale też instrukcji oglądania jak również szerokiej listy konfrontacji gali.

KSW 47 transmisja w telewizji oraz online

Najogromniejsze widowiska KONFRONTACJI SZTUK WALKI na jakich występują najpopularniejsze gwiazdy KSW I MMA w Polsce czy Europie dostępne są w płatnym systemie PPV. Podobnie będzie w wypadku pierwszej gali organizowanej w 2019 r.

Widowisko KSW 47 na żywo będziesz mógł śledzić w tv jak i online, wykupując dostęp do emisji gali. Mając tv kablową ale też satelitarną, trzeba dowiedzieć się u swojego operatora jakie są sposoby na zakup dostępu do transmisji KSW. Z zasady jest to cena 40 zł jaka doliczana jest do przyszłego rachunku za posiadaną telewizję. W internecie transmisje online z gal KSW dostępne są przez aplikację KSW TV PPV która pozwala na zakup emisji online za pośrednictwem witryny KSW TV. Nie trzeba zatem zawierać umowy z żadną telewizją, dlatego że aplikacja KSW TV nie jest żadnym pakietem dodatkowym do tv, ale oryginalną aplikacją w jakiej kupuje się jednorazowo możliwosć obejrzenia i dostęp do gali. Z PPV KSW może skorzystać każdy kibic MMA w Polsce, obojętnie od tego w jakim regionie obecnie się znajduje. Strona PPV KSW TV udostępniona jest we wszystkich krajach.

KSW 47 – jak wykupić PPV?

Pierwszą czynnością jaką trzeba dokonać jest przejście na wirtynę KSW 47 stream i utworzenie konta w serwisie. Konto można założyć w standardowy sposób – poprzez aktywację konta e-mail, a także poprzez aplikację Facebooka. Zarejestrowanie konta w wirtynie Ksw ppv tv jest całkowicie darmowe.

Jeśli zarejestrowałeś już konto, możesz wykupić ksw tv do transmisji na żywo najbliższej gali KSW. Kiedy dokonasz transakcji, uzyskasz okazję śledzenia całej gali live z drugą możliwością odtwarzania powtórek z gali przez kolejne 72 h po zamknięciu gali, ale takze w trakcie transmisji online przewijania jej i powrotu do wybranych momentów.

System PPV na portalu KSW TV jest dostosowana do specjalnych konfiguracji sprzętu a ich pełna lista dostępna jest w serwisie KSW TV. Transmisja dostępna jest na ekranach komputerów przy wykorzystaniu najlepszych przeglądarek www. Niestety nie została stworzona jeszcze usługa dzięki której możliwe byłoby śledzić transmisje live poprzez apkę na urządzeniach mobilnych.

KSW 47 – kto wystąpi na gali?

Na historycznej gali w głównym starciu zobaczymy Tomasza Narkuna i Phila de Friesa. Będzie to prawdziwy hit i walka dwóch czempionów najwyższych kat. wagowych w organizacji KSW. Stawką tej konfrontacji będzie pas w kategorii ciężkiej. Ponadto na fanów ksw czeka także inny wielki pojedynek.

Jak nadmieniliśmy na początku w najciekawszej rywalizacji widowiska ksw obserwatorzy zobaczą oryginalne wielkie starcie dwóch wielkich mistrzów – byłego strongmana i mistrza IO. Pudzian sprawdzi dyspozycję Szymona Kołeckiego, dla jakiego będzie to debiut w federacji mma KSW.

W następnej prawdopodobnie najbardziej wspaniałej walce zobaczymy wojnę dochodzącego po ciężkich kontuzjach Borysa Mańkowskiego i Dricusa Du Plessisa, który do niedawna był mistrzem FEDERACJI w wadze półśredniej.

Ponadto na gali KSW 47 zaplanowanych zostało 6 innych walk a ich pełną i aktualną listę opisujemy poniżej.

Philip De Fries – Tomasz Narkun
Mariusz Pudzianowski – Szymon Kołecki
Borys Mańkowski – Dricus Du Plessis
Marcin Wrzosek – Daniel Torres
TBA vs TBA
TBA vs TBA
Bartłomiej Kopera vs TBA
Karolina Owczarz vs TBA
Dawid Grałka – Paweł Polityło

KSW 47: Pudzianowski vs Kołecki – Pierwsza zapowiedź

Tagged With :

Dodaj komentarz