KSW 52 Gliwice: Khalidov i Askham w walce wieczoru

ksw 52

Fani na pewno będą szczęśliwi z informacji jaką podała rodzima organizacja. KSW 52 odbędzie się 7. grudnia w gliwickiej Arenie. KSW po raz kolejny fascynuje doskonałą listą pojedynków i wojowników jacy będą wojować na najbliższej gali.

KSW 52 na żywo. Transmisja online i kanały na żywo stream

Gale federacji KSW charakteryzują się wielkim zainteresowaniem kibiców, którzy zapełniają najogromniejsze areny w Polsce czy też Europie. Mnóstwo użytkowników wybiera jednak okazję oglądania gal federacji KSW na żywo online a także w tv dzięki płatnym streamom ppv ale także bezpłatnym transmisjom z wybranych gal.

W obecnych czasach, gdy ludzie wyjątkowo chętnie korzystają z internetu i najnowszych systemów technologicznych, niesamowicie atrakcyjne stają się transmisje live online. Kibice korzystający z sieci internet niesłychanie regularnie poszukują wzmianek o tym jak oglądać gale sportowe przez Internet. Podobnie jest w wypadku gal KSW, które są niesłychanie chętnie oglądanymi transmisjami stream live online.

Polska federacja konfrontacji sztuk walki w ostatnich latach przyzwyczaiła nas, iż jedna wybrana gala jest bezpłatna czyli transmitowana na polsacie. Galę KSW 52 będzie można oglądać w płatnym kanale stream KSW tv ppv udostępnianym przez internet za pośrednictwem portalu internetowego, ale także w cyfrowym polsacie jak także pewnych tv kablowych.

KSW 52 w pay-per-view czy za free? Jak i gdzie wykupić dostęp?

Oficjalny kanał KSW TV to na ten moment jedyne miejsce w którym legalnie i w najlepszej jakości będzie można śledzić stream w internecie a także w telewizjach z gali KSW 52. Transmisja w płatnym systemie KSW tv ppv będzie udostępniona dla użytkowników z Polski ale też tych żyjących poza granicami kraju. Dlatego też osoby wyszukujące wiadomości o tym czy podana będzie transmisja online z konfrontacji sztuk walki za free, podkreślamy że nadchodząca gala nie będzie pokazywana za darmo.

Żeby wykupić możliwosć obejrzenia i dostęp do KSW live trzeba wejść na portal internetowy internetową KSW tv i utworzyć konto. Potem trzeba wyszukać formę płatności jak również walutę (oprócz zł udostępniane są także dolary USD, euro EUR jak i funty GBP). Po poprawnym założeniu konta i opłaceniu zamówienia, użytkownik po chwili dostanie stream do najbliższej kolejnej gali przekazywanej przez KSW tv. Prócz emisji na żywo osoba może w momencie oglądania przewijać transmisję gali a także włączać pauzę, dzięki czemu nie straci chociażby chwili z całej gali KSW. Dodatkowo wykupując usługę ppv do transmisji na żywo, przez 72 godziny po zakończeniu gali klient może odtworzyć pełną transmisję.

Karta walk gali KSW 52

Jak już wspomnieliśmy na gali konfrontacji sztuk walki 52 oglądać będziemy aż 9 walk w jakich kilka zapowiada się wyjątkowo interesująco z racji na to, iż konfrontować się będą najogromniejsi zawodnicy mma należący do KSW. Na KSW 52 stream będzie można oglądać konkurencje z udziałem takich zawodników mma jak Scott Askham i Mamed Chalidow a w części z zamierzonych konfrontacji stawką będzie pas czempiona. Poniżej przedstawiamy pełną aktualną listę walk w KSW przewidzianych na galę KSW 52.

Mamed Khalidov – Scott Askham
Salahdine Parnasse – Ivan Buchinger
Damian Janikowski – Szymon Kołecki
Grzegorz Szulakowski – Shamil Musaev
Karolina Owczarz – Aleksandra Rola
Artur Sowiński – Vinicius Bohrer
Michał Michalski – Albert Odzimkowski
Michał Kazieczko – Michael DUbois
Michał Włodarek – Srđan Marović
(stan na 22.11.2019)

Tagged With :

Dodaj komentarz