KSW w Dublinie: Pudzian będzie walczyć z McSweeney!

Właściciele KSW poinformowali już z kim wojować będzie Mariusz Pudzianowski na gali KONFRONTACJA SZTUK WALKI 40, jaka wykona się w niedzielę 22.10.2017 w Dublinie – stolicy irlandii. Miejscem które po raz pierwszy w historii gal gościć będzie reprezentantów KONFRONTACJI SZTUK WALKI w Irlandii będzie „3 Arena”, potrafiąca ulokować nieco powyżej 13 tysięcy kibiców. Na galę oznaczoną numerem 40 zaplanowano dziesięć pojedynków, z czego dwa będą o pasy mistrzowskie KSW. Z pewnością po raz kolejny wielu wielbicieli MIXED MARTIAL ARTS będzie wybierało obejrzeć galę KSW 40 na żywo w Dublinie – stolicy irlandii a jeszcze przed telewizorami czy ekranami komputerów śledząc transmisję KSW TV STREAM. Jakie czekają nas pojedynki?

Jak zadeklarowali włodarze federacji KSW – oponentem Mariusza Pudzianowskiego będzie brytyjczyk James „The Hammer” McSweeney, który wojował dotychczas dwa razy na galach KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Gwiazdor urodzony w Londynie miał możliwość konkurować na galach polskiej federacji z Marcinem Rózalskim (zwycięstwo w pierwszej rundzie) ale także Karolem Bedorfem (porażka w pierwszej rundzie).

Najsilniejszy człowiek na świecie ostatnie dwie własne konfrontacje zwyciężył – z Popkiem „Królem Albanii” i Tyberiuszem Kowalczykiem. I jeżeli utrzyma tą serię zwyciężając rywalizację z McSweeney, następnym krokiem prawdopodobnie będzie rywalizacja o pas. Pojedynek owy nie będzie natomiast z pewnością prosty, znany „Młot” to obecnie ciężki oponent o czym przekonało się wielu wojowników. Co prawda rekord zawodnika UK w MMA to 15 zwycięstw oraz aż piętnaście porażek. jednak zawodnik ów jest nieprzewidywalny i w bitwie z Pudzianowskim wszystko może się zdarzyć. Pudzianowski McSweeney na żywo to z pewnością będzie znane wydarzenie, którego nie wolno przegapić! Ciężko wskazać faworyta, jednakże były strongman wydaje się być aktualnie w znakomitej formie i z pewnością większym zaskoczeniem byłoby zwycięstwo Brytyjczyka.

Drugą z konkurencji wieczoru będzie starcie które mieliśmy możliwość już doświadczać w bieżącym roku na Stadionie Narodowym w Warszawie. Norman Parke po raz drugi dostanie szanse na pokonanie czempiona KONFRONTACJI SZTUK WALKI – Mateusza „Gamera” Gamrota. W maju tego roku lepszy był Krajowy wojownik natomiast wojna była na tyle wyrównana, iż Irlandczyk od razu pozyskuje drugą możliwość na sięgnięcie po mistrzowski pas KSW.

Piękna zawodniczka pochodząca z Brazylii w maju zdobyła pas KONFRONTACJI SZTUK WALKI po wygranej nad Dianą Belbitą. Aktualnie przed Lipski szansa na obronę mistrzowskiego pasa. Pomysłodawcy historycznej gali nie podają natomiast na ten czas informacji jaka zawodniczka będzie przeciwniczką Brazylijki.

Właściciele hitowej gali podali do informacji także to które starcie otworzy galę KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40. Będzie to wojna debiutantów w federacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI – Konrad Iwanowski zmierzy się z Paulem Lawrencem. Obydwaj zawodnicy MMA znani kibicom na Wyspach Brytyjskich stoczyli przedtem dużo profesjonalnych konkurencji, jednakże występ przed publicznością KONFRONTACJI SZTUK WALKI będzie dla nich na pewno wyjątkowym i ważnym doświadczeniem.

Pełna karta walk KSW 40 (stan na 13.09.2017)
Mariusz Pudzianowski – James McSweeney
Mateusz Gamrot – Norman Parke (walka o pas, -70kg)
TBA – TBA
Ariane Lipski – TBA
Maciej Jewtuszko – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
Konrad Iwanowski – Paul Lawrence

Zobacz jakie przyznano bonusy za KSW 39 Colosseum

Tagged With :

Dodaj komentarz