Promocja bet365 na kwalifikacje do Euro 2016

Bet365

Walka o Euro 2016 będzie kontynuowana w tym tygodniu. W akcji zobaczymy najlepsze reprezentacje w meczach międzynarodowych.

We wtorek, Szkocja przylatuje do Warszawy aby zagrać przeciwko Polsce. Gdzie indziej, Irlandia będzie chciała uniknąć powtórki z porażki 3:0 podczas ostatniej wizyty w Niemczech, gdzie zagrają z Mistrzami Świata. W grupie F, Irlandia Północna celuje w kolejną wygraną na wyjeździe z rzędu po raz pierwszy od 14 lat kiedy to rywalizować będą z Grecją. Grupa I to spotkanie Portugalii z Danią. Ci pierwsi, nie mają jeszcze punktu na koncie ale mecze pomiędzy tymi ekipami były ostatnio bardzo emocjonujące.

Sprawdź kursy na wszystkie spotkania kwalifikacji do Euro 2016

Droga do Francji przynosi wiele fantastycznych akcji ale nawet bezbramkowy remis nie będzie złym wynikiem w bet365 Do dyspozycji jest promocja Remis 0:0? Zwrot, która dotyczy wszystkich spotkań piłkarskich podczas kwalifikacji, a żeby z niej skorzystać należy postawić zakład na Dokładny wynik, Wynik do połowy/koniec meczu lub Scorecast. Jeśli dany mecz zakończy się bezbramkowym remisem otrzymasz zwrot całej stawki.

Bet365 to gwarancja najlepszej oferty na zakłady przedmeczowe, live oraz wybitne promocje. Zapraszamy!

Sprawdź kursy na wszystkie spotkania kwalifikacji Euro 2016

Tagged With :

Dodaj komentarz