Rodzaje wpłat i wypłat u bukmacherów online

Początkujący typerzy z pewnością mają pełno pytań dotyczących tego jak postępują bukmacherzy, jak obstawiać mecze, ale również to jak wolno dokonywać wpłaty na konto typera a także w jaki sposób dopuszczalne jest wypłacanie wygranego kapitału. W poniższym artykule ukażemy najatrakcyjniejsze metody płatności, które proponują bookmakerzy.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze bukmachera?
Na wstępie warto jednakże napisać o tym na co każdy typer typujący online zwraca przy wybieraniu firmy bukmacherskiej. Do najważniejszych elementów, na które należy zwrócić szczególną uwagę zaliczane są: opinie typerów o danej marce, wielkość podawanych kursów, czy oferta typów jest szeroka ale też czy obejmuje interesujące nas dyscypliny sportowe. ranking SBR (określa on wiarygodność jednostek bukmacherskich, ich wypłacalność, jakość pomocy itp.), ale też i formy płatności jakie stosuje dany bookmaker. Ranking SBR pozwoli na ustalenie zagrożenia i potencjalnych problemów z wybieraniem środków od określonej firmy. Mając takie informacje, wolno pójść do doboru metod płatności, które będą dla nas najwygodniejsze.

Minimalne wartości wpłat oraz wypłat
Każdy bukmacher obejmuje w własnym regulaminie ustalone sumy pieniężne z minimalnymi wpłatami a także wypłatami. Dla debiutującego użytkownika jest to niesłychanie ważna sprawa, ponieważ z reguły początkujący gracze nie typują za wielkie kwoty a także chcą wybierać z konta gracza nawet małe wygrane. Warto wtedy grać w firmach, jakie umożliwiają dokonywanie transakcji nawet od 1 zł. Niektóre z marek jednak wybierają wysoką minimalną kwotę wpłat i wypłat np. 50 pln. Co więcej – większość firm określa ponadto minimalną wpłatę aby skorzystać z dodatku powitalnego, chociaż zdarzają się również takie w których uzyskuje się pieniądze za darmo lub rodzaj zakładu bez ryzyka a jednym z nich jest totolotek bonus. Jak widać, początkowi gracze mają zatem sporo rzeczy do przenalizowania. Wyszukując miejsce w jakim zamierzamy grać, warto zatem jest zwrócić także uwagę na to które minimalne ilości określają w swoich regulaminach bookmakerzy.

Metody płatności
Teraz możemy już pójść do istotnych porad na temat tego które formy płatności umożliwiają bukmacherzy. Do najsławniejszych a także najwygodniejszych należą z pewnością: natychmiastowy transfer bankowy a także płatność kartą płatniczą (kredytową czy debetową). Coraz więcej użytkowników preferuje jednakże inne metody, jakie stają się jeszcze bardziej powszechne. Są nimi tzw. portfele elektroniczne (np. Skrill, Neteller) a również kupony płatnicze paysafecard. Wszelki bukmacher przedstawia na swojej stronie internetowej listę używanych form oraz warto z taką listą zapoznać się już na samym początku i stwierdzić, czy znajduje się na niej Twoja wyjątkowa forma dokonywania transakcji.

Tagged With :

Dodaj komentarz