WorlfOfBookmakers.com – największa baza bukmacherów

wob

WorldofBookmakers.com to serwis, w którym osoby grające w zakładach bukmacherskich znajdą największą ilość informacji o bukmacherach, analizach i typach sportowych, promocjach, aktualnościach i artykułach.

Darmowe Typy

Każdego dnia oferowane są najlepsze typy, wyselekcjonowane przez naszych ekspertów. Typy dostępne są z wielu dyscyplin sportowych m.in. piłka nożna, tenis, koszykówka, siatkówka. Redaktorzy naszego serwisu podajac typ, proponują również stawkę a także wybierają bukmachera, który oferuje najwyższy kurs na danego wydarzenie.

Baza bukmacherów

Na stronie znajduje się dział, w którym dostępna jest największa baza bukmacherów w internecie. Ranking bukmacherów przedstawia wszelkie informacje na temat dostępnych firm: ranking SBR, data założenia i właściciel firmy, promocje i bonusy, lista dostępnych płatności, wielkosć marży i inne ciekawe informacje np. o tym czy bukmacher jest wypłacalnych a także czy gracze mieli jakieś problemy z danym bukmacherem.

Artykuły i aktualności

Miejsca te przeznaczone są do prezentowania takich zagadnień jak: porady dla początkujących graczy, jakiego bukmachera wybrać, wiarygodność firm dostepnych na rynku, aktualizacje statusów firm w rankingu SBR a także analizy najbadziej interesujących wydarzeń sportowych. Z pewnością nie zabraknie także informacji na temat jednorazowych promocji na mecze np. Premier League czy Ligi Mistrzów.

Ranking bonusów

W tym miejscu znajdziesz największą bazę informacji o bonusach dostępnych przy rejestracji we wszystkich firmach dostępnych na rynku. Promocje bukmacherskie aktualizowane są na bieżąco, dzięki czemu w każdym momencie gracz może uzyskać cenne informacje o aktualnych bonusach.

Live streaming

Jest to dodatkowy dział dla osób, które chcą oglądać mecze na żywo w internecie. Wystarczy wybrać spotkanie, włączyć kanał i oglądać live za darmo!

Chat

Jeśli chcesz spotkać się z profesjonalnymi graczami, ale również i z początkującymi, wymieniać z nimi poglądy i opinie o zakładach, to z pewnością ten dział Ci się spodoba.

Oferty pracy w firmach bukmacherskich

Interesuje Cię praca u bukmachera? Na stronie WorldofBookmakers.com znajdziesz aktualne oferty pracy w firmach bukmacherskich, dostępnych na rynku internetowym.

Tagged With :

Dodaj komentarz