Zakłady bukmacherskie – rodzaje i typy

Zakłady bukmacherskie online to rodzaj zawierania zakładów w których należy założyć skutek meczu sportowego wybieranego przez gracza spośród oferty firmy bukmacherskiej. Na pewno każda nowa osoba zastanawia się jakie występują gatunki kuponów a także czy możliwe jest na pojedynczym kuponie wnosić kilka różnych zakładów? W niniejszym artykule wytłumaczymy jakie są formy kuponów dostępne do gry w zakładach sportowych.

Zakłady pojedyncze

Jest to najpopularniejszy a także najbezpieczniejszy rodzaj typowania zakładów internetowych W takiej sytuacji stawia się wyłącznie jeden typ na jedno zdarzenie sportowe. W przypadku gdy zakład okaże się wygrany, osoba uzyskuje kapitał Z takiej formy kuponu systematycznie korzystają zawodowi gracze, którzy wyjątkowo dobrze znają pewną dyscyplinę sportową ale również ligę, dzięki czemu podejmują wyższe ryzyko typując większe środki pieniężne na jeden typ.

Zakłady akumulacyjne

Jest to dość wyjątkowy rodzaj zawierania zakładów jaki polega na typowaniu kilku typów z rozmaitych spotkań na tym samym kuponie. W przypadku takiego kuponu zwykle możliwa nagroda jest bardzo duża bowiem kursy z wszelkich mnożone są przez siebie. Natomiast suma kuponu nie jest za wysoka, albowiem chociażby przy małej kwocie, przypuszczalna wygrana jest niezmiennie niesłychanie duża. Tenże wariant kuponów jest szalenie rozpowszechniony wśród debiutujących graczy, jacy nie posiadają za wiele pieniędzy na typowanie i stawiają drobne wielkości na sporo zdarzeń, dzięki cemu spodziewana jest wysoka wygrana. Prawdopodobieństwo zwycięstwa jest jednakowoż nadzwyczaj małe, dlatego owego modelu kupony niesłychanie rzadko zapewniają dochód.

Zakłady wielokrotne (kombinacyjne)

Zakłady te wyróżniają się tym, iż na poszczególne wydarzenie istnieje możliwość zawrzeć kilka rozmaitych typów na jednym kuponie np. typ 1 i zakład X. Wtenczas typuje się dwa kupony akumulacyjne, z różnymi zakładami na te same spotkania dzięki czemu szansa wygrania pieniędzy z owych kuponów rośnie.

1. Kombinacja:
Urugwaj – Polska 2 kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria1 kurs 2.15
Francja – Włochy 2 kurs 1.90
Łączny kurs = 2.10 x 2,15 x 1,90 = 8.58

2. Kombinacja:
Urugwaj – Polska X kurs 2.10
Portugalia – Szwajcaria 1 kurs 1.90
Francja – Włochy 2 kurs 3.20
Łączny kurs = 2,10 x 1,90 x 3.20 = 12,77

Chcesz rozpocząć grę w zakładach sportowych? Poznaj ofertę Fortuna zakłady bukmacherskie i odbierz bonus na start.

Tagged With :

Dodaj komentarz