Zakłady bukmacherskie z bonusem bez depozytu. Czy warto?

W wyniku zwiększone w ostatnich latach konkurencji na rynku usług bukmacherskich, firmy starając się przyciągnąć klientów, prześcigają się w tworzeniu ofert promocyjnych. Dotyczy to zwłaszcza nowych graczy, którzy rejestrują konto na stronie internetowej. Jedną z form takich ofert powitalnych jest tzw. freebet, czyli darmowe środki na zakłady, przyznawane tylko za to, że zarejestrujemy konto gracza. Wartość freebetu nie jest zwykle zbyt wysoka i wynosi od 15 do 35 złotych, ale mając na uwadze fakt, że ich przyznanie nie jest uzależnione od żadnej wpłaty z naszej strony, na pewno warto się nimi zainteresować.

STS freebet bez depozytu

Największy krajowy bukmacher proponuje nowym graczom STS bonus bez depozytu o wartości 25 złotych na start. Wystarczy, że zarejestrujemy konto online na stronie bukmachera, wpiszemy przygotowany kod i nasz bukmacherski portfel zasili kwota wspomnianych 25 złotych. Oczywiście są to środki bonusowe, które wypłacić będziemy mogli dopiero po spełnieniu warunków obrotu, które w STS przedstawiają się następująco. Wymagany jest trzykrotny obrót kwotą bonusu, przy czym kupony nie mogą mieć kursu niższego niż 1,91. Po spełnieniu tych warunków środki przenoszone są automatycznie z salda bonusowego na depozytowe, a wtedy możemy nimi dowolnie zarządzać.

Fortuna freebet w formie punktów gracza

Drugi z najpoważniejszych graczy na rynku bukmacherskim, firma Fortuna, również przygotowała dla swoich nowych klientów freebet. Po założeniu konta automatycznie zostajemy wpisani do programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Po aktywacji chęci skorzystania z darmowych środków, na naszym koncie gracza pojawia się punkty Fortuny (2800), które odpowiadają równowartości 20 złotych. Po ich wymianie w e-sklepie Fortuny możemy rozpocząć obstawianie. Warto zaznaczyć, że w odróżnieniu od STS, Fortuna nie stawia przed nami szczególnie trudnych wymagań, jeśli chodzi o warunki obrotu. Wystarczy, że przyznane środki postawimy jeden raz po dowolnym kursie. PO trafieniu takiego zakładu, konto depozytowe zasilone zostaje adekwatną kwotą, która możemy dysponować bez ograniczeń.

Totolotek freebet

Z grona polskich legalnych bukmacherów, również Totolotek proponuje frebeet. Tu możemy liczyć na 25 złotych na start za rejestracje konta. Dostępny jest on z kodem promocyjnym, Warunki obrotu, jakie zastrzegł sobie Totolotek, to dwukrotny obrót bonusem oraz minimalny kurs kuponu 2.0, podobnie jak u konkurencji po spełnieniu warunków, możemy dowolnie dysponować środkami na koncie depozytowym.

LVbet bez depozytu

LVbet, jeden z nowszych buków, oferuje nowym typerom 20 złotych na start. Konieczny wymóg: dwa razy obrót, kurs 2.0 a na kuponie co najmniej trzy zdarzenia.STS i Fortuna, mimo rosnącej konkurencji wciąż pozostają liderami na krajowym podwórku zakładów. W ich ofercie znajdziemy najbogatszą ofertę powitalną dla nowych typerów, która obok freebetu obejmuje bonus depozytowy i zakład bez ryzyka (cashback).

Leave a Reply