AS Monaco podejmuje Nice.

Bet365

W sobotę czekają nas kolejne spotkania francuskiej Ligue 1. W najciekawszym meczu AS Monaco będzie podejmować Nice.

 

Ligue 1 :
AS Monaco – Nice

 

Nice

Dobry start w lidze.

Nice jest jedną z najsłabszych drużyn w stawce Ligue 1. Uzyskanie dzięsięciu punktów w pierwszych siedmiu kolejkach jest duzym sukcesem. Wydaję się jednak iż w większości to zasługa dobrego terminarza, jak dotąd drużyna z Nicei nie mierzyła się jeszcze z francuskimi liderami.

Dobre transfery.

Choć budżet Nice był ograniczony to działacze i tak poczynili kilka dość dobrych transferów. Szczególnie na plus można zaliczyć parę napastników. Alexy Bosetti i Darío Cvitanich w tym sezonie zdobyli już pięć bramek i wydaję się, że będą główną bronia Nice w walce o utrzymanie.

Słaba forma na wyjeździe.

Jak dotąd Nice mierzyło się trzy razy w meczach wyjazdowych. Tylko w jednym z tych spotkań punktowało, w Lorient padł remis 0-0. Wyjazd do Monaco może być więc z góry skazany na porażkę.

 

AS Monaco

Coraz większy progres formy.

Monaco obecny sezon rozpoczęło od dwóch porażek. W kolejnych spotkaniach gra wicemistrza Francji wyglądała jednak nieco lepiej. Monaco najpierw pokonało Guingamp, a następnie ograło Montpellier.

Odejście najważniejszych graczy.

Po wycofaniu części pięniedzy przez właściciela, Monaco musiało nieco zacisnąć pasa. Dwie największe gwiazdy zostały więc sprzedane, Falcao odszedł do Manchesteru United, natomiast James Rodriguez będzie grał w Realu Madryt. Bez tych dwóch zawodników Monaco na pewno nie będzie w stanie już walczyć o najwyższe pozycję.

Brak lidera.

Po odejściu z AS Monaco największych gwiazd, w zespole brakuje prawdziwego lidera. Jest to szczególnie widoczne w trudnych chwilach dla drużyny kiedy to nie ma zawodnika, który mógłby wziąć całą grę na swoje braki.

 

Faworytem tego spotkania wydaję się być AS Monaco. Wicemistrz Francji po dwóch zwycięstwach z rzędu pokazał, że powoli powraca do swojej dobrej dyspozycji i nie powinien mieć problemu z Nice.

Bet365 na zwycięstwo AS Monaco oferuje kurs 1.45, na remis natomiast 3.25. A na to iż zwycięży reprezentacja Nice –  5.15.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz