ATP World Tour Finals w bet365

Bet365

ATP World Tour Finals w Londynie wkraczają w decydującą fazę. Znamy już po jednym finaliście w grze pojedynczej i podwójnej. Kto do nich dołączy?

O 19:00 rozpocznie się drugi półfinał w deblu. Wystąpią w nim legendarni bracia Bryan i duet z Francji Benneteau/Roger-Vasselin. Zwycięzca tego meczu zmierzy się z parą Dodig/Melo, która w pierwszym półfinale wyeliminowała jedyny polski akcent w Londynie czyli parę Kubot/Lindstedt.

Kolejne tenisowe emocje to mecz dwóch Szwajcarów o pozostałe miejsce w finale. O 21:00 rozpocznie się spotkanie Federer kontra Wawrinka. Roger wyszedł z grupy nie tracąc nawet seta i jest faworytem tego półfinału. Na któregoś ze Szwajcarów czeka już fenomenalny Serb, Novak Djoković.

W niedzielę rozegrane zostaną oba finały, o godzinie 16:30 deble a o 19:00 singiel.

W bet365 możesz śledzić wydarzenia z kortów dzięki fantastycznym transmisjom na żywo. Jak zawsze, dostępna będzie szeroka oferta zakładów Live przez cały czas trwania turnieju. Wyróżniające się selekcje to Następny zwycięzca punktu, Następny zwycięzca gema, Następny zwycięzca seta oraz zwycięzca meczu.

Bet365 to gwarancja najlepszej oferty na zakłady przedmeczowe, live, wybitne promocje oraz transmisje na żywo. Zapraszamy!

Shanghai Masters na żywo w bet365

Tagged With :

Dodaj komentarz