Austria walczy o kolejne punkty

Bet365

W niedziele czeka nas kolejne spotkanie w ramach eliminacji do Mistrzostw Europy 2016. W najciekawszym spotkaniu Grupy B, Austria będzie podejmować Czarnogórę.

 

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Drużyna Czarnogóry obecne eliminację rozpoczęła bardzo słabo. Pomimo wygranej w pierwszym meczu z Mołdawią, w drugim odniosła już bardzo kompromitujący remis z Liechtensteinem. Choć reprezentacja Czarnogóry istnieje dopiero kilka lat już na swoim koncie posiada kilka sukcesów. Największym z nich jest awans do baraży podczas eliminacji do Euro 2012. Tam pomimo świetnej formy Czarnogórców musieli oni uznać wyższość Czech, z którymi w dwumeczu polegli aż 3-0. W tym roku poprzeczka dla drużyny trenera Branko Brnovicia została zawieszona jeszcze wyżej. Czarnogóry w grupie mierzą się z Rosją, Szwecją, Austrią, Mołdawią i Liechtensteinem. Wydaję się, że szczytem potencjału będzie awans do baraży, o które Czarnogóra będzie walczyć z Austrią.

Austria w ostatnim roku nieco dostosowała się do Europejskiego futbolu. Forma drużyny trenera Kollera nie przyszła jednak przypadkowo. W kadrze pojawiło się kilku nowych graczy, którzy obecnie grają w najlepszych klubach. Jednym z nich jest David Alaba. Obrońca Bayernu z miejsca stał się kapitanem swojej reprezentacji. Obecnie wydaje się być jej najlepszym zawodnikiem. Choć grywa na pozycji defensywnego pomocnika, to pomaga kolegą w obronie jak i w ataku. Prócz Alaby w kadrze Austrii występuje jeszcze kilku bardzo dobrych graczy. Kolejnym z nich jest Marko Aruntović, który, na co dzień z powodzeniem gra w Premier League. Wydaję się, iż awans do Mistrzostw Europy jest w zasięgu Austriaków. Choć spodziewano się, że o baraże będzie walczyć z Czarnogórą to obecna forma pokazuję nam, iż Austria może sięgnąć wyżej i pokonać największych liderów grupy, czyli Szwecje i Rosję.

Mecz ten będzie na pewno sprawdzianem obu drużyn. Wydaję się, iż lepiej powinna wypaść drużyna Czarnogóry, która w jak dotąd prezentuję dużo lepszą formę od swoich rywali.

Bet365 na zwycięstwo Czarnogóra oferuje kurs 1.80, na remis natomiast – 3.20. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Czarnogóry-  6.15.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz