Barcelona po kolejne zwycięstwo?

Bet365

W środę czekają nas kolejne handballowe emocje. W najciekawszym spotkaniu  Ligi ASOBAL, Puerto Sagunto będzie podejmować wielką Barcelonę.

Liga ASOBAL: 

Puerto Sagunto – Barcelona Handball

 

Puerto Sagunto

Słaby start.

Pomimo, że Puerto Sagunto jest średniakiem ligi to drużyna w tym sezonie wystartowała bardzo słabo. Zespół z Andaluzji w pięciu meczach zwyciężył tylko raz i obecnie zajmuję dopiero dwunastą pozycję mając tylko dwa punkty przewagi nad strefą spadkową.

Udany zeszły sezon.

Pomimo problemów finansowych i kadrowych drużynie z Puerto Sagunto udało się zrealizować cel minimum jakim było utrzymanie się w lidze. Zespół z Andaluzji zapewnił sobie ligowy byt dopiero w ostatniej kolejce, gdzie pokonując Villa de Aranda uniknął spadku.

Brak presji. 

Od kilku lat Villa de Aranda balansuję między Liga ASOBAL, a Segunda Division. Ewentualny spadek do niżej klasy na pewno nie będzie tragedią. Może i wręcz przeciwnie pozwoli się odbić klubowi od finansowego dna.

 

 

 Barcelona Handball

 Bezkonkurencyjność.

Barcelona w lidze nie ma sobie równych, po odejściu Atletico Madryt nie ma drużyny, która mogła by zagrozić Katalończykom. Fakt ten przedstawiają statystyki, z których możemy wyczytać, że przez ostatnie pięć sezonów, Barcelona przegrała w lidze tylko cztery spotkania.

Utrzymanie najlepszych graczy.

W tym sezonie Barcelona nie zrobiła wielkich transferów, lecz głównym celem było utrzymanie najlepszych zawodników. W klubie pozostał tercet, który w zeszłym sezonie dyrygował całą grą Katalończyków. Siergiej Rutenka, Nikola Karabatić i Kiril Lazarov są jednymi zawodnikami z najlepszych na świecie. Mają taką kadrę Barcelona nie powinna mieć sobie równych.

Duchy przeszłości.

Barcelona od kilku lat jest głównym faworytem do wygrania trofeum. Zazwyczaj jednak swój udział kończy w Finale Four. W zeszłym roku Hiszpanów zatrzymał niemiecki Flensburg, dwa lata temu Katalończyków pokonał HSV Hamburg. Patrząc, więc w przeszłość, Katalończycy mając nawet najlepszą kadrę w najważniejszych meczach znów mogą zawieść.

 

Faworytem tego będzie oczywiście zespół Barcelony, który jest nie tylko pretendentem do mistrzostwa Hiszpanii, lecz także do zwycięstwa w Lidze Mistrzów.

Bet365 na zwycięstwo Barcelony przewagą 9 bramek (Handicap) oferuje kurs 1.25, na remis natomiast 13.00. A na to iż w takim Hadicapie zwycięży Puerto Sagunto-  3.15.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz