Bonus od Betclic i Expekt na mecz Niemcy – Polska!

betclic, expekt

W piątkowy wieczór reprezentacja Polski zagra z Niemcami w kluczowym spotkaniu eliminacji do EURO 2016. W poprzednim meczu, Biało-Czerwoni sensacyjnie pokonali mistrzów świata na Stadionie Narodowym w Warszawie. Z okazji tego spotkania bukmacherzy Betclic i Expekt przygotowali specjalną promocję!

Wnieś zakład wielokrotny na nadchodzące mecze el. EURO, zawierający minimum jeden zakład na pojedynek Polski z Niemcami – jeśli trafisz, za każdy punkt zdobyty przez podopiecznych Adama Nawałki Expekt i Betclic przyznają Ci bonus 50 zł. Na przykład, jeśli spotkanie zakończy się remisem 1-1, otrzymasz 50 zł. Z kolei, jeśli Polacy zaszokują rywali i zgarną pełną pulę, dostaniesz aż 150 zł!

1. Otwórz konto w Betclic lub Expekt, klikając poniższy przycisk.

ZAREJESTRUJ SIĘ W BETCLIC

ZAREJESTRUJ SIĘ W EXPEKT

2. Wnieś zakład wielokrotny na mecze el. EURO 2016 zawierający minimum jeden zakład na spotkanie Niemcy – Polska (minimalna stawka: 50 zł, minimalny kurs akumularora: 2,00, minimalny kurs zakładu na mecz Niemcy – Polska: 1,50)

3. Jeśli Twój akumulator będzie trafiony, a Polacy zremisują lub wygrają we Frankfurcie, otrzymasz bonus (50 zł lub 150 zł).

ODBIERZ BONUS BETCLIC NA MECZ POLAKÓW
 ODBIERZ BONUS EXPEKT NA MECZ POLAKÓW
 

Tagged With :

Dodaj komentarz