100% Bonus Startowy na PGA Championship

Bet365

PGA Championship 2014 startuje już w ten czwartek, 7 sierpnia na polach Valhalla Golf Club. Bet365 wie jak ważne jest to wydarzenia dla golfowego świata więc przygotował poszerzony zestaw selekcji co oznacza większą szansę na wygraną. Przypominamy również o bonusie dla przyszłych klientów.


100% Bonus Startowy na PGA Championship

Jeśli jesteś nowym użytkownikiem bet365 możesz skorzystać z fantastycznego Bonusu Startowego. Wystarczy, że założysz konto, złożysz depozyt oraz zaakceptujesz warunki otrzymania i wykorzystania bonusu. Od razu otrzymasz podwojenie wartości depozytu aż do 200 PLN, do wykorzystania na całą ofertę sportową bet365.PGA Championship 2013 był pełen wrażeń, a zakończył się niespodzianką. Jason Dufner utrzymał nerwy na wodzy do ostatnich chwil, dzięki czemu mógł się cieszyć z otrzymania Wanamaker Trophy po raz pierwszy w karierze. Tegoroczny turniej zapowiada się co najmniej podobnie, ponieważ w walce o ostatni ważny tytuł w tym sezonie powalczy światowa elita.

Zobaczymy najlepszych graczy z całego świata, w tym Tigera Woodsa, który chce powtórzyć sukces z roku 2000. W walce liczyć się również będzie, panujący mistrz Rory McIlroy, aktualny numer jeden – Adam Scott oraz dwukrotny zdobywca drugiego miejsca Sergio Garcia.

Nie znajdziesz lepszego miejsca na grę i zabawę podczas czterodniowego maratonu golfowego niż bet365. Fantastyczny 100% Bonus Startowy powinien Cię przekonać do dołączenia do miłośników bet365.


100% Bonus Startowy na PGA Championship

Tagged With :

Dodaj komentarz