Bośnia mierzy się z Cyprem.

Bet365

We wtorek rozpoczną się kolejne mecze eliminacji do Mistrzostw Europy. Najciekawszy z nich odbędzie się w Sarajewie, gdzie Bośnia i Hercegowina będzie podejmować Cypr.

 

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Bośnia od kilku lat puka do europejskiego futbolu. Jednak dopiero w zeszłym roku podopiecznym trenera Safeta Susicia udało się dostać na większą imprezę. Bośniacy po długich bojach awansowali na mundial w Brazylii. Tam pomimo wielkich nadziei zaprezentowali się przeciętnie. Bośniacy w grupie pokonali tylko Iran i uplasowali się na trzecim miejscu. W obecnych eliminacjach poprzeczka została zawieszona bardzo nisko. Drużyna Susicia do grupy trafiła z Belgią, Izraelem, Walią, Cyprem i Andorą. Wydaję się iż awans dla zespołu Bośni powinien być formalnością.

Cypr od kilku lat stara się wybić w światowej piłce. Dosyć głośno zrobiło się o tej reprezentacji podczas zeszłorocznych mundialowych eliminacji. Tam Cypryjczycy byli od początku skazywani na porażkę. Podopieczni Christodoulou nie raz napsuli krwi wyżej notowanym rywalom. Cypryjczycy po drodze pokonali Islandię oraz pozbawili części punktów reprezentacje Szwajcarii oraz Norwegii. W obecnych eliminacjach do Mistrzostw Europy, drużyna Cypru raczej nie ma raczej co liczyć na miejsca premiowane awansem. Zespół Christodoulou jednak pewnie nie raz znów odbierze niezwykle ważne punkty faworytom.

Faworytem tego spotkania będzie drużyna Bośni. Drużyna trenera Susica ma o wiele większy potencjał niż reprezentacja Cypru. Wydaję się więc iż Bośniacy nie powinni mieć problemów z pokonaniem swoich rywali.

Bet365 na zwycięstwo Bośni oferuje kurs 1.55, na remis natomiast – 6.20. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Cypru   8.75.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz