Brazylijczycy w walce o honor i odkupienie.

Bet365

Już w piątek czeka nas pierwsze medalowe spotkanie Mistrzostw Świata. Na Estadio Nacional w Brasillia reprezentacja gospodarzy będzie podejmować Holandie. Wokół spotkania od samego początku mamy sporo kontrowersji.

ZOBACZ OFERTĘ BET365 
 

FIFA przeciw Holandii?

Szkoleniowiec Holandii ? Louis Van Gaal bardzo negatywnie wypowiada się o spotkaniu o trzecie miejsce. Uważa on iż takie spotkanie nie powinno mieć miejsca. Dodatkowo uderza również w FIFĘ, twierdząc iż cały terminarz mundialu został ustawiony pod Brazylijczyków. Holendrzy mieli o jeden dzień mniej na przygotowanie się do spotkania o trzecie miejsce, co według Van Gaala robi ogromną różnice.

Klęska narodowa Brazylijczyków?

Porażka Brazylii z Niemcami rozpoczęła w kraju gospodarzy fale protestów. Na ulice wyszli dotychczasowi przeciwnicy mundialu, na przedmieściach większych miast powstały zamieszki. Jednym sposobem na chwilowe zapomnienie porażki drużyny Scolariego będzie zdobycie przez Canarinhos brązowych medali. Brazylijczycy więc będą grali o honor ale nie tylko. Ewentualna porażka z Holendrami może mieć jeszcze gorsze skutki gospodarcze niż ta z Niemcami.

Van Gaal da szansę rezerwowym?

Podejście do spotkania trenera Louisa Van Gaala daje nam do zrozumienia iż w ostatnim spotkaniu na boisko możemy zobaczyć kilku rezerwowych. W bramce prawdopodobnie Cillisena zastąpi Tim Krul, natomiast w ataku możemy zobaczyć Klassa Jana Huuntelara. Do składu Brazylijczyków wraca podpora defensywy Thiago Silva. Bez niego w meczu z Niemcami obrona Brazylii wyglądała dość blado. Dotychczas dość mocno krytykowanego Freda w ataku może zastąpić Jo.

Brazylijczycy w walce o honor i odkupienie?

Dla Brazylii mecz o trzecie miejsce jest spotkaniem o wszystko. Nikt w kraju gospodarzy nie myśli iż mecz z Holandią mógł by się skończyć porażką. Wiedzą o tym dobrze również zawodnicy Canarinhos. Jeśli więc Brazylijczycy zdołają się podnieść po klęsce z Niemcami, powinni ograć Oranje i znaleźć się na najniższym stopniu podium.

Typy:

Wygrana Brazylii – 2.10   (Bet365)

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz