Bułgarzy podejmują Kanadę.

Bet365

W środę czekają nas kolejne emocje siatkarskich Mistrzostw Świata. W pierwszym dzisiejszym spotkaniu, Bułgaria będzie podejmowała Kanadę.

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Bułgarzy tegoroczne mistrzostwa świata rozpoczęli bardzo udanie. W pierwszym meczu rozgromili Meksyk aż 3-0. W ani jednym secie przewaga Bułgarów nie podlegała dyskusji. Najlepszym graczem tego spotkania został Aleksiev Todor, który zdobył aż 14 punktów. Ten rok dla reprezentacji Plamena Konstantinova jest jednak szczególnie nieudany. W tegorocznej Lidze Światowej, Bułgarzy osiągnęli najgorszy wynik ze wszystkich drużyn. Na dwanaście spotkań, wygrali tylko jedno. W grupie mierzyli się z Amerykanami, Rosją oraz Serbią. Również i w Memoriale Huberta Wagnera pomimo dwóch wygranych Bułgarzy zajęli dopiero trzecią pozycje. Wydaję się, iż w takiej formie, Bułgarom bardzo ciężko będzie się przebić do strefy medalowej.

Reprezentacja Kanady nie sprawiła niespodzianki w pierwszym meczu. Drużyna Glenna Hoega zgodnie z przewidywaniami odniosła porażkę w spotkaniu z Rosjanami. Kanadyjczycy nie mają się jednak czego wstydzić, gdyż rozegrali dobre spotkanie. Ciężko było się jednak przeciwstawić dobrze dysponowanej tego dnia Sbornej. Najlepszym graczem drużyny z Ameryki Północnej został atakujący Gavin Schmitt. W całym spotkaniu zdobył aż 11 punktów. Kanadyjczycy już od kilku lat powoli pukają do bram światowej siatkówki. Na własnym podwórku w zeszłym roku zdobyli drugie miejsce w Mistrzostwach Ameryki Północnej. Tam musieli uznać wyższość tylko Stanów Zjednoczonych. Nieco trudniej jest się przebić Kanadyjczykom na arenie światowej. Ostatnie Mistrzostwa Świata podopieczni Glenna Hoaga zakończyli dopiero na przedostatniej pozycji.

Wydaję się iż na obecnym turnieju Kanadyjczycy są w stanie poprawić ten wynik. Awans z grupy jest jak najbardziej realny, lecz Rosjanie i Bułgarzy są raczej poza zasięgiem drużyny Hoega. Myślę, iż reprezentacja Bułgarii powinna w trzech setach rozprawić się z Kanadyjczykami i już po drugim meczu mieć prawie pewny awans z grupy.

Bet365 na zwycięstwo Bułgarii oferuje kurs 1.30, natomiast na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Kanady-  3.00.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz