Bułgarzy walczą o awans.

Bet365

W piątek czekają na nas kolejne spotkania siatkarskich Mistrzostw Świata. O 13:00 w Ergo Arenie, Chiny będą podejmowały Bułgarów. Ostatni raz oba zespoły mierzyły się podczas tegorocznego Memoriału Huberta Wagnera. Wtedy to górą byli Bułgarzy, którzy pokonali swoich rywali 3-2.

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Reprezentacja Chin bardzo udanie zainaugurowała tegoroczne Mistrzostwa Świata. Azjaci wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania i obecnie są wiceliderem swojej grupy. W meczach z Egiptem i Meksykiem, ani przez chwile przewaga Chin nie podlegała dyskusji. Azjaci byli lepsi od rywali w każdym elemencie i bardzo pewnie zwyciężyli w obu meczach. Najlepszym zawodnikiem w barwach Chin jak dotychczas jest Yuan Zhi, który w obu spotkaniach zdobył prawie 50 punktów. Chińczycy bardzo dobrze prezentowali się również w Lidze Światowej, tam w swojej grupie podejmowali Słowację, Hiszpanie i Portoryko. Ostatecznie Azjaci przegrali tylko jedno spotkanie i zdobyli awans do finałów trzeciej grupy. Wydaję się jednak, iż promocja do kolejnej fazy na mundialu to wszystko na co stać Chińczyków.  Drużyny pokroju Brazylii, Rosji czy Włochów są raczej poza zasięgiem drużyny z Azji.
Bułgarzy tegoroczne mistrzostwa świata rozpoczęli bardzo udanie. W pierwszym meczu rozgromili Meksyk aż 3-0. W ani jednym secie przewaga Bułgarów nie podlegała dyskusji. Najlepszym graczem tego spotkania został Todor Aleksiev, który zdobył aż 14 punktów. Drugi mecz Bułgarów nie był już jednak tak udany, pomimo iż byli oni faworytem meczu z Kanadą to zostali sprowadzeni na ziemie. Podopieczni Plamena Konstantinova prowadzili w spotkaniu 2-1 i lada moment mieli zakończyć spotkanie. Partia czwarta przyniosła jednak nie spodziewany obrót sprawy, pomimo iż Bułgarzy prawie przez cały set prowadzili, to pod koniec dali szansę się nadgonić. Ostatecznie Kanadyjczycy doprowadzili do Tie-breaka i tam również ograli swoich rywali wygrywając tym samym całe spotkanie 3-2. Podobna forma ciągnie się za Bułgarami od początku sezonu. Już podczas Ligi Światowej wszyscy zastanawiali się nad słabą dyspozycją podopiecznych Plamena Konstantinova. Bułgarzy na dwanaście spotkań wygrali tylko jedno co było najsłabszym wynikiem w tegorocznym turnieju.  Bardzo głośno się mówi o konflikcie w kadrze na linii trener ? zawodnicy. W najważniejszych momentach zawodzą też liderzy reprezentacji, a bez tego ciężko wygrywać.
Faworyta tego spotkania ciężko wskazać. Na papierze są nim oczywiście Bułgarzy. Jednak będący w dołu zawodnicy Plamena Konstantinova, mogą mieć ogromne problemy z pokonaniem skutecznie grającej reprezentacji Chin.

Bet365 na zwycięstwo Bułgarii oferuje kurs 1.30, natomiast na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Chiny  4.00.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz