Chelsea zmierza po mistrzostwo

Bet365

W środowy wieczór Chelsea Londyn będzie miała okazję zbliżyć się na dwa punkty od mistrzostwa kraju. Rywalem The Blues będzie drużyna Wasilewskiego – Leicester.

Ostatnie derby Londynu z Arsenalem zawiodły wielu kibiców piłkarskich. Widowisko było mizerne ale cel i założenia nałożone przez Jose Mourinho zostały wykonane – punkt wywieziony z The Emirates sprawia, że Chelsea potrzebuje zaledwie 5 punktów w następnych 5 meczach aby cieszyć się z mistrzostwa Anglii. Większa część tej puli może już zostać przydzielona po środowym spotkaniu z Leicester. Beniaminek dzielni broni się przed spadkiem ale nadchodzący mecz może skomplikować tą walkę.

 

Sprawdź kursy na mecz Leicester – Chelsea!
 

Lisy wygrały ostatnie 4 spotkania, z West Hamem, West Bromem, Swansea i Burnley, dzięki czemu wyskoczyły nad strefę spadkową. Sprawa utrzymania jest nadal bardzo niepewna bowiem przewaga nad 18. Sunderlandem to zaledwie jeden punkt. Optymistyczna natomiast jest dyspozycja podopiecznych Pearson’a, która na tle pozostałych zespołów walczących o pozostanie w Premier League jest fenomenalna. O chociażby punkt z Chelsea będzie bardzo ciężko ale można mieć nadzieję, że goście będą już nieco rozluźnieni.

W trzech z wspomnianych czterech meczów, w składzie Lisów znajdował się Marcin Wasilewski.

 

 

Historia konfrontacji między tymi zespołami przypada w głównej mierze na lata przed sezonem 04/05, kiedy to obie ekipy regularnie występowały w Premier League. Dwa najświeższe mecze miały miejsce w roku 2012 i 2014. W pierwszym, Chelsea pokonała Leicester w Pucharze Anglii, a w drugim, w rundzie jesiennej tego sezonu The Blues wygrali 2:0. Oba spotkania rozgrywane były na Stamford Bridge, więc ciężko wskazać jak sytuacja rozwinie się na King Power Stadium. Obie drużyny mają o co grać więc emocji nie powinno zabraknąć.

W bet365 możesz korzystać z całorocznych promocji np. 100% Bonus piłkarski czy Remis 0:0? Zwrot stawki. Pierwsza z nich dotyczy akumulatorów na Wynik końcowy, Wynik, Obie drużyny strzelą gola dowolnych meczów z najważniejszych europejskich lig i pucharów. Druga dotyczy wszystkich spotkań piłkarskich, a żeby z niej skorzystać należy postawić zakład na Dokładny wynik, Wynik do połowy/koniec meczu lub Scorecast. Jeśli dany mecz zakończy się bezbramkowym remisem otrzymasz zwrot całej stawki.

Bet365 to gwarancja najlepszej oferty na zakłady przedmeczowe, live oraz wybitne promocje. Zapraszamy!

Sprawdź kursy na mecz Leicester – Chelsea!

Tagged With :

Dodaj komentarz