Czy Feyenoord odrobi straty?

Bet365

Kolejne spotkania europejskich pucharów czekają na nas w środę. W ramach trzeciej rundy Ligi Mistrzów turecki Besiktas będzie podejmował Feyenoord. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną tureckiego zespołu 2-1. Drużyna z Rotterdamu walczyła jednak do ostatnich minut i w 95 minucie piłkarze Feyenoordu umieścili piłkę w bramce rywali. Gol ten może być bardzo istotny w ostatecznym rozrachunku o awans.

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE

Feyenoord jest obecnym wicemistrzem swojego kraju. Walkę o mistrzostwo przegrał na ostatniej prostej z Ajaxem Amsterdam. Dla holenderskiej drużyny drugie miejsce w lidze to niezwykły sukces. Po kilku latach podopiecznym Freda Ruttena udało się w końcu wrócić do czołówki Eredivisie. Feyenoord przed walką o Ligę Mistrzów dokonał kilku wzmocnień. Do klubu z południa Holandii dołączył m.in. Bilal Bascikoglu. Turecki napastnik kosztował działaczy Feyenoordu aż 3,5 miliona euro. Niestety holenderski zespół nie uniknął też strat. Z klubu odeszli gracze, którzy w zeszłym sezonie decydowali o sile Feyenoordu m.in. Pelle (Southampton), de Vrij (Lazio), Indi (FC Porto), Janmaat (Newcastle).

Besiktas to natomiast trzecia drużyna tureckiej Super Ligi. Grę w kwalifikacjach Ligi Mistrzów zawdzięcza przede wszystkim wykluczeniem z europejskich rozgrywek Mistrza Turcji – Fenerbahce. Do klubu z Istambułu również w tym sezonie dołączyło kilku ciekawych graczy. Najważniejszym transferem było jednak ściągniecie do zespołu byłego napastnika Chelsea Londyn – Demby Ba. Senegalczyk ma w końcu rozwiązać problemy w ataku drużyny Slavena Bilicia. W porównaniu do swoich rywali z klubu nie odszedł żaden ważniejszy zawodnik. Wydaję się więc iż faworytem rewanżu będzie również drużyna Besiktasu. Zespół z Istambułu posiada w swoim składzie dużo więcej indywidualności i jeśli zagra podobnie jak w pierwszym spotkaniu powinien znów odnieść zwycięstwo.

Bet365 na zwycięstwo Besiktasu oferuje kurs 1.95, na remis natomiast – 3.10. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Feyenoordu- 4.00.