Derby Manchesteru w bet365

Bet365

W niedzielę, wszystkie oczy skierowane będą na Etihad Stadium gdzie Manchester City i Manchester United zmierzą się w 168. derbach miasta. W zeszłym sezonie drużyna Manuela Pellegriniego dwukrotnie ograła Czerwone Diabły w ligowych konfrontacjach. van Gaal i spółka mają więc coś do udowodnienia. Z pewnością będą chcieli wyrównać porachunki i zdobyć bardzo ważne trzy punkty.

Obu ekipom potrzebne są punkty. United nadal jest cieniem drużyny, która dominowała rozgrywki pod wodzą sir Alexa Fergusona. Ani Moyes, ani van Gaal, mimo spektakularnych transferów nie potrafią nawiązać do sukcesów drużyny kierowanej przez Szkota. Czerwone Diabły mają na ten moment 13 punktów straty do prowadzącej Chelsea, natomiast The Citizens tracą 9 punktów do The Blues.

Kto będzie górą w derbach Manchesteru? Sprawdź kursy i promocje na ten mecz.

W bet365 możesz korzystać również z całorocznych promocji np. 100% Bonus piłkarski czy Remis 0:0? Zwrot stawki. Pierwsza dotyczy akumulatorów na wynik końcowy dowolnych meczów z najważniejszych europejskich lig i pucharów. Druga dotyczy wszystkich spotkań piłkarskich, a żeby z niej skorzystać należy postawić zakład na Dokładny wynik, Wynik do połowy/koniec meczu lub Scorecast. Jeśli dany mecz zakończy się bezbramkowym remisem otrzymasz zwrot całej stawki.

Bet365 to gwarancja najlepszej oferty na zakłady przedmeczowe, live oraz wybitne promocje. Zapraszamy!

Sprawdź kursy na hit 10. kolejki Premier League

Tagged With :

Dodaj komentarz