El Clasico i inne hity już w ten weekend!

hqdefaultasg

Przed nami wspaniały piłkarski weekend. Dla kibiców futbolu święta przyszły szybciej, niż zwykle, bowiem w ramach prezentu otrzymają oni świetne pojedynki na europejskich boiskach. Najciekawiej zapowiadają się jednak dwa pojedynki: Manchester City – Chelsea Londyn i FC Barcelona – Real Madryt. Specjalną ofertę na te i wiele innych spotkań przygotował bukmacher bet365. Świetne bonusy, wysokie kursy i możliwość oglądania wybranych spotkań na żywo, to wszystko znajdziecie w jednym miejscu!

Chelsea Londyn po jednym sezonie w dołku powróciła na szczyt tabeli Premier League. Jej pozycja nie jest jednak zbyt pewna, bowiem od kolejnych klubów dzieli ją tylko punkt różnicy. Tuż za plecami lidera z równym wynikiem punktowym są Liverpool i Manchester City. To właśnie Obywatele będą w sobotę w stanie zyskać 3 oczka, zatrzymując rywali przy zerowym dorobku. Jeśli tak się stanie, z jednopunktowej przewagi Chelsea, może się zrobić dwupunktowa strata do Citizens.

ZAREJESTRUJ SIĘ I OGLĄDAJ EL CLASICO!

Bet365 na Manchester City – Chelsea przygotował bardzo wysokie kursy. Na zwycięstwo City wynosi on 2.10, 3.50 na remis, a 3.30 to kurs na wygraną Chelsea. Co ciekawe, bardzo dużo można też zarobić na zakładach na strzelca bramek. Za dwa lub więcej trafień Serigo Aguero dostajemy kurs 5.50, z kolei za tę samą ilość goli od Diego Costy mamy 8.50.

Największym hitem tego weekendu i jednocześnie spotkaniem wyczekiwanym od kilku miesięcy będę oczywiście El Clasico, czyli pojedynek największych klubów z Barcelony oraz Madrytu. Mecz FC Barcelona – Real Madryt będzie szczególnie ważny z powodu walki obu klubów o fotel lidera. W tym momencie Duma Katalonii traci do Królewskich sześć punktów, ale podobnie jak w przypadku Manchesteru City w Anglii, Katalończycy mogą szybko zminimalizować stratę.

Grając na Camp Nou szanse Barcelony oceniane są dosyć wysoko i kurs na wygraną Blaugrany wynosi 1.85. Przelicznik 4.10 widzimy przy wyborze remisu, a 3.75 to kurs na zwycięstwo Realu. W tym meczu równie ciekawe kursy znajdziemy na gole powyżej/poniżej, jak 1.44 na powyżej 2.5 bramki, czy 1.44 na obie drużyny strzelą. W przypadku El Clasico takie wybory wydają się praktycznie pewniakami. Wygraną liczoną po kursie 1.80 otrzymamy w tym meczu, jeśli choćby jednego gola strzelą Lionel Messi lub Luis Suarez. Z kolei na trafienie Cristiano Ronaldo kurs wynosi 2.20!

Warto pamiętać, że spotkanie FC Barcelony z Realem Madryt będzie można oglądać w świetnej jakości, na żywo przez internet na stronie bukmachera bet365. Jedyne, co potrzebujesz zrobić, to zarejestrować tam konto gracza! Razem z hiszpańskim pojedynkiem, zobaczycie tam także mecze Borussia Dortmund – Borussia M’Gladbach, czy derby West Ham – Arsenal.

Obstawiając wszystkie te spotkania możecie też skorzystać z genialnego Bonusu Piłkarskiego, dzięki któremu możecie liczyć na powiększenie swojego zysku z wygranych zakładów akumulowanych nawet o 100%! Wystarczy, że wygracie w „akumulatorze” na 4 zdarzenia i już otrzymacie 10% bonusu do wygranej!

ZAREJESTRUJ SIĘ I OGLĄDAJ EL CLASICO!

Tagged With :

Dodaj komentarz