El Clasico na żywo z bet365!

el clasicoWielu z nas żyje jeszcze emocjami związanymi z meczami towarzyskimi reprezentacji lub spotkaniami eliminacji mistrzostw świata. W tym tygodniu wracają już jednak mecze ligowe a wraz z nimi jedna z najbardziej znanych rywalizacji świata, czyli starcie między Realem Madryt i FC Barceloną. Warto pamiętać, że El Clasico będzie można oglądać na żywo na stronie bet365!

Sobotnie starcie będzie prawdziwym starciem tytanów. Choć Real Madryt nie ma praktycznie żadnych szans na mistrzostwo Hiszpanii, to i tak może sporo osiągnąć w tym spotkaniu. Po pierwsze madrytczycy wygrywając z Barceloną mogą podtrzymać szanse swojego sąsiada ? Atletico (druga pozycja w lidze) na dalszą walkę o mistrzostwo z klubem z Katalonii.

ZAREJESTRUJ SIĘ I OGLĄDAJ EL CLASICO!

Druga sprawa to serie bez porażki obu drużyn. Real Madryt przegrał tylko raz w ostatnich 17 spotkaniach na wszystkich szczeblach rozgrywkowych, z kolei FC Barcelona pozostaje niepokonana już od 39 meczów. Któraś seria zakończy się w ten weekend, ale która przekonamy się oglądając mecz Realu z Barcą.

Mówiąc o oglądaniu, to spotkanie będzie można zobaczyć oczywiście na stronie internetowej bukmachera bet365! Żeby cieszyć się świetnym przekazem internetowym na żywo z El Clasico, wystarczy zarejestrować się na stronie bet365.

Zachęcamy również do obstawiania spotkania już teraz. Kurs na zwycięstwo FC Barcelony to 1.55 natomiast na wygraną Realu Madryt 5.00. Oglądając zaś pojedynek na żywo w sobotę za pośrednictwem kanału bet365 pamiętajcie też o zakładach live!

FC Barcelona ? Real Madryt

Primera Division

02.04.2016 r. ? 20:30

ZAREJESTRUJ SIĘ I OGLĄDAJ EL CLASICO!

Tagged With :

Dodaj komentarz