El. MŚ : Norwegia – Włochy

Bet365We wtorek odbędą się kolejne spotkania eliminacji do Mistrzostw Europy. W najciekawszym spotkaniu Norwedzy będą podejmować Włochów.

Eliminacje Mistrzostw Europy :
Norwegia – Włochy 

 

Norwegia 

 Fatalna forma Norwegów w poprzednich eliminacjach.

Choć po cichu Norwedzy liczyli na awans na mundial, to ich nadzieję zostały rozwiane już w połowie eliminacji. Grając w grupie z Szwajcarią, Islandią, Słowenią, Albanią oraz Cyprem, podopieczni trenera Hogmo zajęli dopiero czwarte miejsce.

 Bardzo ciężka grupa.

Norwedzy w tym roku nie mieli szczęścia w losowaniu. Do Grupy trafili z Włochami, Chorwacją, Bułgarią, Azerebejdżanem i Maltą. Wyjdaę się że każdy z rywali może urwać punkty drużynie trenera Hogmo.

 

Włochy

Dobra forma w meczu z Holandią.

Po klęsce na mundialu, pierwszym sparingowym spotkaniem Włochów był mecz z Holandią. Podopieczni trenera Conte pewnie poradzili sobie jednak z reprezentacją Oranje, czym samym potwierdzili iż najgorsze jest już na nimi.

 Zmiany w kadrze reprezentacji.

Po mundialowej klęsce w reprezentacje poddano gruntowej przebudowie. Nie wiadomo jednak czy nowi i młodzi zawodnicy szybko znajdą ze sobą wspólny język.

 Problemy w klubach.

Część kluczowych zawodników reprezentacji Włoch ostatnio straciła miejsce w swoich klubach. Giovino, Destro, Veratti czy Ogbonna pełnią w swoich zespołach rolę ledwie rezerwowych.

 

Faworytem tego spotkania będą oczywiście Włosi, podopieczni Conte nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem w pierwszym meczu eliminacyjnym.

Bet365 na zwycięstwo Norwegii oferuje kurs 5.55, na remis natomiast – 4.20. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Włoch   1.45.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Dodaj komentarz