Euro 2016 z bet365!

vbnmyg

Jak wszyscy kibice piłkarscy, my również nie możemy się już doczekać startu Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Turniej wystartuje w piątek i już wtedy będzie można wygrać pierwsze pieniądze na zakładach typowanych na Euro 2016. Jeśli chcecie obstawiać francuską imprezę, to najlepiej będzie jeśli zrobicie to w bet365, które specjalnie na tę okazję przygotowało szeroką ofertę bonusów!

Mecz otwarcia turnieju rozegrają oczywiście gospodarze, czyli Francuzi, którzy zmierzą się 10. czerwca z Rumunią. Spotkanie odbędzie się na francuskim stadionie narodowym w podparyskim Saint-Denis. W piątek będzie to jedyny pojedynek, jednak w sobotę czekają nas już nas trzy starcia.

ZAREJESTRUJ SIĘ I TYPUJ MECZE EURO 2016!

Pojedynki grupowe będą odbywać się odpowiednio o godzinach 15:00, 18:00 i 21:00 naszego czasu. Na rozgrzewkę kibice zobaczą mecz Albania – Szwajcaria, ale już kolejne godziny przyniosą bardziej wyczekiwane mecze. W drugim spotkaniu Walia z Garethem Bale’em zagra przeciwko Słowacji, a na koniec soboty Anglia zmierzy się z Rosją.

W niedzielę oczy kibiców zwrócone będą przede wszystkim na grupę C, czyli zestawienie drużyn, w którym znalazła się reprezentacja Polski. Nasi reprezentanci  zagrają drugi mecz w sobotę a ich rywalami będzie Irlandia Północna. Wieczorem Niemcy zmierzą się jeszcze z Ukrainą, a dopełnieniem piłkarskiej niedzieli będzie rywalizacja Turcji z Chorwacją.

Wszystkie mecze Euro 2016 można korzystnie obstawiać u bukmachera bet365! Świetną ofertą przygotowaną przez firmę jest chociażby bonus „Rzuty karne? Zwrot”. Dzięki niemu postawiony zakład zostanie Ci zwrócony, jeśli obstawiony przez Ciebie zespół przegra po rzutach karnych.

Ta oferta ma zastosowanie dla zakładów na wygraną i wygrana/miejsce. Oferujemy ten rynek na żywo w czasie trwania turnieju i oferta będzie dostępna aż do momentu rozpoczęcia finału Euro 2016, w niedzielę 10. lipca. Ta oferta nie będzie miała zastosowania, jeśli stawka została w całości zamknięta. Tam, gdzie stawka została częściowo zamknięta, tylko pozostała część aktywnej stawki zostanie zwrócona.

W karcie ofert bet365 znalazła sie też znana z sezonu ligowego promocja „Euro – Nie ma bramek? Zwrot”. Postaw przedmeczowy zakład na dowolny mecz Euro 2016 i jeżeli mecz zakończy się wynikiem 0-0, to zwrócimy wszystkie przegrane zakłady.

CO NALEŻY ZROBIĆ, ABY SKORZYSTAĆ Z OFERTY?

  1. Zarejestruj się na bet365 lub zaloguj jeśli posiadasz już konto.
  2. Wpłać depozyt.
  3. Obstawiaj dowolne mecze Euro 2016!

ZAREJESTRUJ SIĘ I TYPUJ MECZE EURO 2016!

Tagged With :

Dodaj komentarz