Helvecii podejmują Anglików.

Bet365

W poniedziałek zaczynamy kolejne spotkania eliminacji do Mistrzostw Europy. Najciekawsze spotkanie odbędzie się w Genewie, gdzie Szwajcaria będzie podejmowała Anglię.

 

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Ostatnie spotkanie o punkty Szwajcarzy rozgrywali podczas mundialu. Tam reprezentacja trenera Hitzfelda mierzyła się w grupie z Francją, Ekwadorem i Hondurasem. W grupie Szwajcarzy odnieśli tylko jedną porażkę z Francuzami i awansowali do kolejnej fazy. Tam mierzyli się z Argentyną, z którą rozegrali bardzo dobry meczu. Dopiero w 118 minucie o losach awansu przesądził Angel Di Maria, czym samym Szwajcarzy pożegnali się z mundialem. Nadchodzące eliminacje dla Szwajcarów powinny być tylko formalnością. W grupie realne zagrożenie może im sprawić tylko Anglia, z którymi to Helvecii będą bili się o pierwsze miejsce.

Anglicy swoje ostatnie spotkania rozgrywali podczas Mistrzostw Świata w Brazylii. Tam pomimo wielkich ambicji zaprezentowali się bardzo słabo. Anglicy zajęli ostatnie miejsce w grupie i zdobyli tylko jeden punkt w spotkaniu z Kostaryką. Prezesi Angielskiej Federacji długo zastanawiali się nad zmianą trenera. Ostatecznie pozwolili, aby na swoim stanowisku pozostał Roy Hodgson. Przed angielskim szkoleniowcem zostało jednak postawione zadanie doprowadzenia reprezentacji do Mistrzostw Europy. W tym roku sprawa ta wydaję się bardzo prosta. Z każdej grupy do Mistrzostw Europy będą miały szansę trafić aż trzy zespoły. Synowie Albionu w eliminacjach trafili na Szwajcarię, Słowenię, Estonię, Litwę oraz San Marino. Wydaję się, iż brak awansu były prawdziwą klęską.

Faworytem tego spotkania ciężko wskazać. Pomimo iż lepszą kadrę mają Anglicy to drużyna Szwajcarii bardzo dobrze radzi sobie w meczach u siebie i na pewno łatwo nie odda trzech punktów.

Bet365 na zwycięstwo Szwajcarii oferuje kurs 2.05, na remis natomiast – 3.20. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Anglików-   1.75.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz