I Liga : Widzew Łódź – Miedź Legnica

Bet365

W sobotę pod lupę weźmiemy rozgrywki pierwszej ligi. W najciekawszym spotkaniu szóstej kolejki Widzew Łódź będzie podejmował Miedź Legnica.

 

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Drużyna z Łodzi obecny sezon rozpoczęła bardzo niepewnie. Bardzo długo ciągnęły się sprawy licencyjne zespołu Widzewa. Ostatecznie jednak po transferach Visnakovsa, Pawłowskiego i Wolańskiego wydaję się, iż problemy finansowe na jakiś czas opuściły łódzki zespół. Gra Widzewa w tym sezonie wygląda dosyć dobrze. Pomimo słabszego początku, Łodzianie wracają powoli na właściwe tory. W trzech ostatnich spotkaniach podopieczni trenera Włodzimierza Tylka nie przegrali. Prezesi Widzewa pomimo ograniczonego budżetu postarali się również o kilka wzmocnień. Do zespołu dołączyli m.in. Dino Hanzic (Olimpia), Dimitrije Injac (Lech) oraz Adam Duda (Lechia). Wydaję się, iż na razie głównym celem Widzewa jest spokojne utrzymanie się w lidze.

Miedź już od kilku lat gości na zapleczu Ekstraklasy. Powoli drużyna z Legnicy staję się ligowym średniakiem. Również i w tym sezonie głównym celem Miedzi będzie spokojne utrzymanie się w lidze. Wszystko wskazuję na to, iż zrealizowanie tego celu będzie bardzo trudne. Na sześć dotychczasowo rozegranych spotkań Miedź zdobyła tylko pięć punktów. Obecnie drużyna z południa Polski plasuję się na przedostatniej pozycji w lidze. Tragicznie prezentuję się również defensywa Legniczan, która w tym sezonie straciła już 15 bramek. Całe szczęście w dużo lepszej formie są gracze ofensywni, szczególnie Wojciech Łobodziński, Marcin Szczepaniak i Piotr Szymański. Jak dotąd tercet graczy ofensywnych zdobył 5 bramek.

Statystyki mówią nam jednak, iż bliżej zwycięstwa będzie zespół Widzewa. Drużyna z Łodzi u siebie jest jeszcze niepokonana, natomiast Miedź na wyjeździe przegrała wszystkie rozgrywane mecze. Możemy być jednak pewni, iż w Łodzi będziemy świadkami bardzo interesującego spotkania.

Bet365 na zwycięstwo Widzewa oferuje kurs 2.40, na remis natomiast – 3.20. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Miedzi-  3.15.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz