Irlandia – Polska i inne

Bet365

W niedzielę na boiska wybiegną reprezentacje narodowe z grup D, F i I w nadziei na powiększenie dorobku punktowego i przybliżenie swojego kraju do udziału w Mistrzostwach Europy we Francji.

Jedną z nacji występujących jutro będzie Polska, która w Dublinie zagra z Irlandią. To kolejny ciężki test przed Biało-Czerwonymi ale ostatnie wyniki napawają optymizmem. Trochę gorsze informacje dotyczą otoczki wokół selekcjonera i kadry. Afera z powołaniami a raczej ich brakiem dla takiego zawodnika jak Kuba Błaszczykowski sprawiły, że atmosfera przed meczem jest nieciekawa. Miejmy nadzieję, że boisko potwierdzi słuszność decyzji podejmowanych przez Nawałkę.

 

Kwalifikacje do Euro z bet365!
 

Inną zaskakującą wiadomością jest występ Fabiańskiego w pierwszej jedenastce. Chętni na grę byli również Boruc i Szczęsny. Jak wiemy bramkarzy mamy świetnych więc tutaj nie powinno być żadnych nieprzyjemności. W ataku powinniśmy zobacz genialnie spisującego się Milika, któremu towarzyszyć będzie pewniak naszej kadry – Robert Lewandowski. W pomocy zapowiadany jest występ Rybusa, Jodłowca, Krychowiaka i Peszki, a w obronie zagrają Wawrzyniak, Glik, Szukała i Olkowski. Takie zestawienie nie powala ale Irlandczycy nie mają wielkich gwiazd. Można się spodziewać twardej gry i sporej liczby fauli, a wynik będzie „na styku”.

 

 

W innych pojedynkach naszej grupy Niemcy jadą na Gruzję po trzy punkty i przynajmniej chwilowe zrównanie się z Polakami w tabeli, a Szkocja już raczej dopisała sobie 3 punkty za mecz z Gibraltarem ale formalności trzeba dopełnić. Do najciekawszego pojedynku dnia dojdzie w grupie I, gdzie Portugalia gościć będzie Serbię. Podopieczni Bento grają bez polotu, po trzech meczach mają zaledwie dwie bramki strzelone. Na ich szczęście to dało im dwie wygrane, ale pole do poprawy jest duże. Serbia po odjęciu 3 punktów jest na równi z Armenią na ostatnim miejscu.

W bet365 możesz korzystać z całorocznych promocji Remis 0:0? Zwrot stawki. Promocja dotyczy wszystkich spotkań piłkarskich, a żeby z niej skorzystać należy postawić zakład na Dokładny wynik, Wynik do połowy/Koniec meczu lub Scorecast. Jeśli dany mecz zakończy się bezbramkowym remisem otrzymasz zwrot całej stawki.

Bet365 to gwarancja najlepszej oferty na zakłady przedmeczowe, live oraz wybitne promocje. Zapraszamy!

Kwalifikacje do Euro z bet365!

Tagged With :

Dodaj komentarz