Izrael podejmuje Cypr

Bet365

W piątek czekają nas kolejne spotkania eliminacji do Mistrzostw Europy. W najciekawszym meczu Grupy B, Izrael będzie podejmować Cypr.

 

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Izrael to reprezentacja, która w zeszłym roku niejako odrodziła się w europejskim futbolu. Uważany przez wszystkich Izrael za słabą drużynę w końcu pokazała pazury. Zespół Eliego Guttmana w poprzednich eliminacjach mierzył się z Rosją, Portugalią, Azerbejdżanem oraz Irlandią. Niespodziewanie Izrael zakończył te rozgrywki na trzeciej pozycji z czternastoma punktami na koncie. Po drodze podopieczni Guttmana zremisowali z Portugalią oraz dwukrotnie pokonali Irlandie. W tym roku sprawa awansu wydaję się być trochę trudniejsza. Izrael do grupy trafiła z Bośnią, Belgią oraz Walią i to raczej ta trójka będzie bić się o awans. Nieznaczy to jednak, iż zawodnicy Guttmana są skazani na porażkę, pewnie nie raz w tych eliminacjach napsują krwi dużo lepszym od siebie rywalom.

Cypr jest uważany za jedną z najsłabszych reprezentacji Europy. W ostatnim rankingu FIFA drużyna trenera Christodoulou plasowała się dopiero na 140 pozycji. W poprzednich eliminacjach Cypr pokazał jednak swój pazur. Podopieczni Christodoulou nie raz napsuli krwi wyżej notowanym rywalom. Cypryjczycy po drodze pokonali Islandię oraz pozbawili części punktów reprezentacje Szwajcarii oraz Norwegii. W obecnych eliminacjach do Mistrzostw Europy, drużyna Cypru raczej nie ma, co liczyć na miejsca premiowane awansem. Zespół Christodoulou pewnie nie raz znów odbierze niezwykle ważne punkty faworytom. Największa gwiazdą reprezentacji Cypru jest obecnie Demetris Christofi, gracz szwajcarskiego Sionu wystąpił w kadrze już 32 razy. Polscy kibice mogą kojarzyć również obrońcę ? Dosse Juniora, który obecnie występuje w barwach Legii Warszawa.

Faworyta tego meczu ciężko wskazać. Wydaję się jednak, że większy potencjał ma drużyna Izraelu i to ona będzie bliżej zwycięstwa.

Bet365 na zwycięstwo Izraela oferuje kurs 1.80, na remis natomiast – 3.20. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Cypru-  2.15.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz