Janowicz podejmuje Vasselina

Bet365

We wtorek czekają nas kolejne mecze ATP w Szanghaju. My weźmiemy pod lupę spotkanie Jerzego Janowicza, gdzie w pierwszej rundzie będzie podejmował Rogera-Vasselina.

ATP w Szanghaju : 

  Jerzy Janowicz – Roger-Vasselin  

 

  Jerzy Janowicz

Nienajlepsza forma.

Janowicz, choć zajmuję 37. pozycję w rankingu ATP to nie prezentuję rewelacyjnej formy. Jak dotąd Polak rozegrał 46 spotkań, z czego tylko połowę wygrał. Ostatnie turnieje kończy raczej na początkowych fazach i wydaję się, że na razie Jerzyk czeka na swoją formę.

Dobry bilans przeciw Vasselinowi.

Jak dotąd Janowicz i Roger-Vasselin mierzyli się ze sobą trzy razy. Wszystkie pojedynki wygrał Janowicz, a dwa z nich odbyły się w tym roku. Wydaję się, więc iż Janowicz ma patent na Vasselina.

Ciężka drabinka.

Janowicz znów nie ma szczęścia do losowania. Choć w pierwszej rundzie trafił na dość prostego rywala to w drugiej już nie będzie miał tyle szczęścia. W następnej fazie na Jerzyka czeka już Andy Murray, który w Szanghaju jest rozstawiony z numerem jedenastym.

 

 

   Édouard Roger-Vasselin

Tenisowy średniak.

Roger-Vasselin jak dotąd nie może popisać się żadnymi osiągnięciami. Francuz plasuję się na 58. miejscu na świecie. Nie może jednak pochwalić się żadnymi tytułami turniej ATP. Raz w karierze Vasselinowi udało się dojść do finału (Delray Beach).

Więcej porażek.

W obecnym sezonie Vasselin rozegrał już 46 pojedynków. Większość z nich zakończyła się porażką, bo aż 25. Roger-Vasselin w tym roku nie doszedł jeszcze dalej niż do trzeciej rundy i nie wydaję się, aby w Szanghaju mu się to udało.

Pech w Szanghaju

Vasselin niezbyt dobrze wspomina dotychczasowe występy w Chinach. W ostatnich pięciu latach tylko raz udało mu się przebrnąć fazę kwalifikacyjną, lecz i tak tamte zawody zakończył na pierwszej rundzie.

 

Bet365 na zwycięstwo Janowicza oferuje kurs 1.45, A na to iż wygra Roger-Vasselin-  2.15.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz