Kolejne dwa darmowe zakłady na LM

Bet365

Pierwsze spotkania wyłoniły faworytów do awansu do wielkiego finału w Berlinie. Bet365 kontynuuje nagradzanie swoich klientów darmowymi zakładami na najciekawsze mecze kończącego się sezonu.

Po zeszłotygodniowych bojach śmiało można wskazać jednego finalistę – Barcelona wygrała na Camp Nou 3:0 i nie zapowiada się, żeby Niemcy byli w stanie odrobić straty na Allianz Arena. Popis Messiego w drugiej połowie zapewnił Blaugranie spokojny i radosny czas przed rewanżem. Dokończenie dzieła i słodki rewanż powinny stać się faktem już we wtorkowy wieczór.

Wynik drugiego dwumeczu jest dużo bardziej otwarty. Stara Dama na własnym stadionie ograła Real 2:1 i z minimalną zaliczką jedzie do stolicy Hiszpanii. Królewscy nie mają powodów do hurra optymizmu przed rewanżem bowiem weekendowy sprawdzian przeciwko Valencii zakończył się jedynie remisem i prawdopodobnie pozbawił podopiecznych Ancelottiego tytułu mistrza Hiszpanii. Czy w takim razie wystarczy motywacji, chęci i umiejętności z nieco trudniejszym rywalem jakim jest mistrz Włoch?


Darmowy zakład 40 PLN tylko w bet365!

 

Oba te mecze obejmuje promocja, dzięki której można otrzymać darmowy zakład o wartości 40 PLN. Postępuj zgodnie z poniższymi punktami, aby otrzymać ten wspaniały bonus.

1. Zaloguj się do Bet365.

2. Aby otrzymać bonus wystarczy postawić zakład przedmeczowy na jedno z poniższych spotkań.

3. Bonus dostępny jest na dwa spotkania, Bayern – Barcelona (12.05.2015) i Real – Juventus (13.05.2015).

4. Bonus to darmowy zakład na wszystkie dostępne selekcje w ofercie live.

5. Wartość stawki zakładu przedmeczowego jest jednocześnie kwotą darmowego zakładu (maksymalnie 40 PLN).

6. Brak limitów kursowych.

7. Oferty są niezależne od siebie.Darmowy zakład 40 PLN tylko w bet365!

Tagged With :

Dodaj komentarz