Korona podejmuje Podbeskidzie.

Bet365

W poniedziałek czeka nas ostatnie spotkanie ósmej kolejki T-Mobile Ekstraklasy. W Kielcach, tamtejsza Korona podejmować będzie Podbeskidzie.

 

  ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Zespół z Kielc w tym sezonie spisuję się poniżej oczekiwań. Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza zdobyli jak dotąd tylko jeden punkt i plasują sie na ostatniej pozycji w lidze. Na plus z zespołu Korony można wskazać tylko kilku graczy. W dobrej formie jest Przemysław Trytko i Paweł Golański. Drużyna z Kielc posiada jak dotąd najsłabszą defensywę oraz ofensywę w lidze. Szczególnie „imponująca” jest forma napastników drużyny Korony, którzy zdobyli „aż” trzy bramki. Cierpliwość działaczy Korony nie jest wieczna, jeśli więc Ryszard Tarasiewicz szybko nie sprowadzi Korony na właściwe tory to za niedługo będzie musiał szukać nowego pracodawcy.

Podbeskidzie tegoroczne rozgrywki rozpoczęło wyśmienicie. Leszek Ojrzyński znów pokazał wszystkim, że pomimo braku składu potrafi zbudować solidną drużynę. Największą rolę w drużynie z Bielsko-Białej obecnie odgrywają Maciej Korzym i Daniel Chmiel. Obaj w obecnym sezonie zdobyli już siedem bramek. W tym sezonie drużyna z Bielsko-Białej dużo lepiej prezentuję się na wyjeździe. Tam jak dotąd przegrała tylko raz, w pierwszej kolejce z Lechia Gdańsk. Szczególnie ostatnie spotkanie pokazało wysoką formę Podbeskidzia, które ograło Legię 2-1.

Faworyta tego spotkania ciężko wskazać. Będąca w dołku Korona w końcu będzie szukała punktów. Może więc okazać się że rozpędzeni Górale będą mieli ogromne problemy z pokonaniem Scyzoryków.

Bet365 na zwycięstwo Podbeskidzie oferuje kurs 2.05, na remis natomiast – 3.20. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Korony –   3.75.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz