KSW 50: poznaliśmy kartę walk

Przed nami kolejna tegoroczna gala ksw, jaka odbędzie się 14. września 2019 na wembley na arenie Wembley. Fani mieszanych sztuk walki prawdopodobnie będą ogromnie zadowoleni z listy walk, jakie planowane są na kolejną galę ksw, bowiem ponownie będziesz mógł obserwować najwspanialszych wojowników.

W walce wieczoru anglik Phil de Fries powalczy z Damianem Grabowskim o pas. Razem na gali mma zobaczymy aż cztery rywalizacje o pasy ksw. Mistrzowskich pasów bronić będą Tomasz Narkun ale też Roberto Soldić. Ponadto o mistrzowski pas ksw w kategorii lekkiej stoczy pojedynek Norman Parke z Marianem Ziółkowskim. Razem na kolejnej gali odbędzie się dziewięć walk.

KSW 50 na żywo w telewizji i internecie

Organizacja ksw przyzwyczaiła już, że najważniejsze gale, jakie tworzy udostępnia wyłącznie w płatnej usłudze usługi ksw tv ppv. Transmisja KSW 50 stream też dostępna będzie w usłudze ppv – stream kolejnej gali w internecie kosztować będzie 40 pln.

Galę KSW 50 możliwe będzie też oglądać w telewizji, wykupując możliwosć obejrzenia i dostęp do transmisji u swojego usługowdawcy np. tv kablowa, telewizja satelitarna. Cena jest zdeterminowana od usługowdawcy, jednakże jest ona zwykle przybliżona do ceny, za którą wolno dostać dostęp do transmisji na żywo internetowej.

Jak już wspomnieliśmy, transmisja internetowa gali organizacji ksw widoczna będzie po kupieniu usługi ksw tv ppv widocznej na stronie internetowej usługi ksw live. Aby wykupić, nie trzeba zawierać umowy z żadną tv czy platformą. Wystarczy wstąpić na stronę ksw ppv tv, dobrać rodzaj płatności i wykonać transakcji.

KSW 50 – w jaki sposób kupić PPV?

Proces otrzymania dostępu do transmisji live ppv ksw tv jest niesłychanie prosty. Na wstęp trzeba przejść na witrynę ksw ppv i zarejestrować konto klienta – aktywując je poprzez adres poczty e-mail lub zapisując się kontem z serwisu Facebook. Otworzenie i rejestracja konta jest kompletnie darmowa.

Po utworzeniu konta można przejść do płatności i wyszukać dobrą formę – ekspresowy przelew lub kartę płatniczą. Po zapłaceniu można zacząć oglądać – stream oraz używajac przewijania powracać do najlepszych momentów transmisji hitowej gali. Ponadto po ukończeniu gali poprzez kolejne 72 godziny można oglądać całkowitą transmisję gali.

Transmisja internetowa usługi ksw tv zsynchronizowana jest do popularnych przeglądarek internetowych i dostępna jest na monitorach pecetów ale także urządzeń przenośnych. Niestety na obecny moment konfrontacja sztuk walki nie upowszechnia aplikacji mobilnej, która udostępniałaby transmisję internetowe, zatem też jednym rodzajem jest obserwowanie poprzez przeglądatkę www.

KSW 50 – kto wystąpi i będzie walczyć na gali?

Jak już wspomnieliśmy na sympatyków mma i ksw w europie czekają aż cztery walki o mistrzowskie pasy co zapewne przełoży się na niezwykłe wydarzenie. Razem na hitowej gali zostało przewidzianych 9 pojedynków a aktualna karta konfrontacji w mma przedstawia się następująco:

Karta walk (na dzień 22.08.2019)
Philip de Fries – Damian Grabowski
Tomasz Narkun – TBA
Roberto Soldić – TBA
Norman Parke – Marian Ziółkowski
Damian Janikowski – Tony Giles
Antoni Chmielewski – Jason Radcliffe
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

Tagged With :

Dodaj komentarz