Kto faworytem Euro 2016? Jaki kurs na Polaków?

Losowanie Euro 2016
Do rozpoczęcia Euro 2016 pozostały już nieco ponad cztery miesiące. Polska w grupie C zagra z Irlandią Północną, Ukrainą i Niemcami. Jakie są szanse Biało-Czerwonych na wygranie Mistrzostw Europy? Kto jest największym faworytem bukmacherów?

Kto zwyciężał w poprzednich turniejach?
Na Euro 2012 rozgrywanym w Polsce i na Ukrainie, najlepszym zespołem okazali się Hiszpanie i był to drugi z rzędu taki sukces La Furia Roja. Cztery lata wcześniej Hiszpania również sięgnęła po Mistrzostwo Europy, na turnieju rozgrywanym w Austrii i Szwajcarii.

Inne informacje o Euro 2016
Chcesz zasięgnąć innych informacji o Mistrzostwach Europy – grupy, terminarz, reprezentacje, miasta, stadiony Euro 2016? Odwiedź serwis euro2016.meczenazywo.pl, w którym prezentowane są aktualności i artykuły związane z turniejem. Dowiesz się także wszelkich szczegółów na temat samego turnieju i historii Euro.

Kto największym faworytem Euro 2016?
Według bukmacherów największym faworytem są Niemcy i Francuzi. Kursy na te druzyny wahają się w okolicy 4.00-4.50. Kurs na aktualnych Mistrzów Europy – Hiszpanów wynosi około 6.00. Najprawdopodobniej pomiędzy tymi trzema drużynami rozegra się walka o końcowy sukces. Jednak nie należy skreślać również innych zespołów, którym także daje się spore szanse: Belgia, Anglia, Portugalia, Włochy.

Jaki kurs na Polaków?
Sprawdziliśmy w kilku firmach i kursy na zwycięstwo Polaków oscylują pomiędzy 50.00 a 67.00. Według bukmacherów, szanse na wygraną Biało-Czerwonych są więc bardzo małe. Ale może warto postawić na Lewandowskiego i spółkę?

Tagged With :

Dodaj komentarz