Kwalifikacje do Ligi Mistrzów : La Fiorita – Levadia.

Bet365

W wtorek nie tylko czekają nas mundialowi emocje, niektóre drużyny  rozpoczynają swoja przygodę w europejskich pucharach. O 20:30 w sanmaryńskim miasteczku Montegiardino, tamtejsza La Fiorita będzie podejmować estońską Levadie Tallinn.

ZOBACZ OFERTĘ BET365 
 

Obie drużyny swoją przygodę w Lidze Mistrzów, rozpoczynają od pierwszej rundy. Leviada to zeszłoroczny mistrz Estonii, jednak i w tym roku wszystko zanosi się na to iż powtórzą ten sukces. Obecnie drużyna z Tallinna zajmuję drugie miejsce w Meistrliiga i traci tylko dwa oczka do pierwszej Flory.  La Fioricie już teraz udało się powtórzyć zeszło roczny sukces, mistrzostwo Campionato Sammariense zapewnili sobie w spotkaniu z San Giovanni, które pokonali 5-1.

Jednak potencjał kadrowy obu drużyn jest z goła różny. Leviada choć na awans do elity nie liczy celuję w 3 rundę kwalifikacji, która automatycznie da im awans do Play-Offów Ligi Europy. Dla La Fiority już awans do drugiej fazy byłby sukcesem historycznym tej drużyny. Od ponad 20 lat nie udało się przejść tego etapu rozgrywek drużynie z San Marino. Nie zanosi się jednak aby La Fiorita miała pisać nową historie futbol w San Marino. Drużyna z Montegiardino, która w swoim składzie posiada tylko jednego profesjonalnego piłkarza nie jest w stanie realnie zagrozić Leviadii. Co więcej drużyna z Tallinna jeśli myśli o awansie do Ligi Europy, powinna wrócić do ojczyzny z przynajmniej 3 bramkową zaliczką.

Typy:

Wygrana Leviadii – 1.30  (Bet365)
Powyżej 2,5 gol w meczu – 1.55  (Bet365)

TYPUJ W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz