Lechia i Wisła inaugurują rundę wiosenną

Bet365

Ekstraklasa zainaugurowała dzisiaj rundę wiosenną na polskich boiskach. W drugim spotkaniu 20. kolejki wystąpią Lechia Gdańsk i Wisła Kraków.

Po długiej, zimowej przerwie na boiska Ekstraklasy wybiegną m.in. piłkarze Lechii Gdańsk i Wisły Kraków. Tradycyjnie, przed wznowieniem rozgrywek głośno było o zespole z Trójmiasta, który nie próżnował na rynki transferowym. Pozycja w tabeli jest fatalna biorąc pod uwagę przedsezonowe wzmocnienia i aspiracje, dlatego i zimowe okienko wzbogaciło klub o nowych piłkarzy – reprezentantów Polski. Do Lechii dołączyli Sebastian Mila, Jakub Wawrzyniak i Grzegorz Wojtkowiak.

Lechia podejmuje Wisłę w bet365!

O roszadach składowych w Wiśle Kraków mówi się dużo mniej bo ich nie ma. Do zespołu wrócił jedynie Miśkiewicz. Sukcesem Białej Gwiazdy jest utrzymanie w składzie Stilicia, któremu zostało pół roku kontraktu. Wyniki w zimowej przerwie nie napawają optymizmem wśród kibiców. Krakowianie na 7 meczów wygrali 2, tyle samo zremisowali a trzykrotnie byli gorsi od swojego rywala. Bilans bramkowy w tym okresie wynosi 7:10 – bardzo przeciętny.

Lechia wygrała wszystkie swoje sparingi grając z dość wymagającymi rywalami m.in. 4:1 z Anzhi oraz 2:1 z Dnipro. Gdańszczanie urządzili sobie również pokaz strzelecki przeciwko Los Barrios pokonując drużynę z hiszpańskiej trzeciej dywizji 13:0.

Przebieg meczu może zależeć od dwóch najlepszych rozgrywających w lidze – Stilicia i Mili. Po tak długiej przerwie pozycja w tabeli nie ma znaczenia, a przygotowanie do rundy wiosennej. Mecz rozpoczyna się 20:30 na PGE Arena.

Bet365 oferuje następujące kursy na to spotkanie: wygrana Lechii – 2.25, remis – 3.30, wygrana Tottenhamu – 3.20.