Legia na ostatniej prostej do Ligi Europy.

Bet365

Czwartek przynosi nam kolejny dzień zmagań polskich drużyn w europejskich pucharach. W ramach fazy Play-Off Ligi Europy, kazachskie Aktobe będzie podejmowało Legię Warszawę.

  ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Obie drużyny uczestniczyły w tegorocznych eliminacjach do Ligi Mistrzów. Aktobe w poprzedniej rundzie Champions League mierzyło się ze Steaua Bukareszt, pomimo iż drużyna z Kazachstanu nie była faworytem to pierwszy mecz zakończył się remisem 2-2. W rewanżu pomimo niesamowitej gonitwy i walki, Aktobe musiało uznać wyższość Mistrza Rumunii i odpadło z walki o Ligę Mistrzów. Legia natomiast w nieco innych okolicznościach odpadła z tych elitarnych rozgrywek. W poprzedniej rundzie mierzyła się z Celtikiem Glasgow. W całym dwumeczu Mistrzowie Polski nie dali szans szkockiej drużynie i rozgromili ją aż 6-1. Niestety do głosu doszła UEFA, która dopatrzyła się nieprawidłowości w zespole z Warszawy. Europejska Federacja za wspomniane błędy ukarała Legię walkowerem i tym samym wyrzuciła warszawski zespół z tych elitarnych rozgrywek. Pomimo słabego startu w lidze Legia pokazała, że wróciła w końcu do formy. Ostatnie trzy spotkania zakończyły się zwycięstwem Warszawiaków i wszystko wskazuję na to iż znów zdominują rozgrywki naszej ekstraklasy.

Zeszły sezon dla drużyny Aktobe był bardzo udany. Rywalowi Legii w końcu udało się przerwać trwającą od kilku lat hegemonie Szachtioru Karaganda.  Drużyna z Kazachstanu uczestniczyła również w rozgrywkach Ligi Europy. Tam dopiero w ostatniej fazie kwalifikacji  trafiła na lepiej dysponowane Dynamo Kijów. Aktobe przegrał w dwumeczu z ukraińską drużyną aż 8-3. Pomimo, że w drużynie Vladimira Gazzaeva nie ma wielu gwiazd to Aktobe pokazało iż jest solidnym zespołem. Polscy kibice z występów w Ekstraklasie mogą kojarzyć jedynie obrońcę Roberta Arzumanyanaba.

Faworytem tego spotkania wydaję się jednak Legia. Drużyna z Warszawy po słabym początku wróciła do formy z poprzedniego sezonu. Jeśli podopieczni Berga zaaklimatyzują się do ciężkich warunków, to Legia powinna wrócić do Warszawy z sowitą zaliczką.

Bet365 na zwycięstwo Aktobe oferuje kurs 3.85, na remis natomiast – 3.20. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna z Warszawy –  2.05.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz