Legia walczy z Aktobe.

Bet365

Czwartek przynosi nam kolejny dzień zmagań polskich drużyn w europejskich pucharach. W ramach fazy Play-Off Ligi Europy, Legia Warszawa będzie podejmowała kazachskie Aktobe.

 

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Pierwszy mecz w Kazachstanie zakończył się zwycięstwem Mistrza Polski 1-0. Autorem jedynej bramki w tym spotkaniu został Ondrej Duda.
Obie drużyny uczestniczyły w tegorocznych eliminacjach do Ligi Mistrzów. Aktobe w poprzedniej rundzie Champions League mierzyło się ze Steaua Bukareszt, pomimo iż drużyna z Kazachstanu nie była faworytem to pierwszy mecz zakończył się remisem 2-2. W rewanżu pomimo niesamowitej gonitwy i walki, Aktobe musiało uznać wyższość Mistrza Rumunii i odpadło z walki o Ligę Mistrzów. Legia natomiast w nieco innych okolicznościach odpadła z tych elitarnych rozgrywek.

W poprzedniej rundzie mierzyła się z Celtikiem Glasgow. W całym dwumeczu Mistrzowie Polski nie dali szans szkockiej drużynie i rozgromili ją aż 6-1. Niestety do głosu doszła UEFA, która dopatrzyła się nieprawidłowości w zespole z Warszawy. Europejska Federacja za wspomniane błędy ukarała Legię walkowerem i tym samym wyrzuciła warszawski zespół z tych elitarnych rozgrywek. Pomimo słabego startu w lidze Legia pokazała, że wróciła w końcu do formy. Ostatnie trzy spotkania zakończyły się zwycięstwem Warszawiaków i wszystko wskazuje na to iż znów zdominują rozgrywki naszej ekstraklasy.

Zeszły sezon dla drużyny Aktobe był bardzo udany. Rywalowi Legii w końcu udało się przerwać trwającą od kilku lat hegemonię Szachtioru Karaganda. Drużyna z Kazachstanu uczestniczyła również w rozgrywkach Ligi Europy. Tam dopiero w ostatniej fazie kwalifikacji trafiła na lepiej dysponowane Dynamo Kijów. Aktobe przegrał w dwumeczu z ukraińską drużyną aż 8-3. Pomimo, że w drużynie Vladimira Gazzaeva nie ma wielu gwiazd to Aktobe pokazało iż jest solidnym zespołem. Polscy kibice z występów w Ekstraklasie mogą kojarzyć jedynie obrońcę Roberta Arzumanyanaba.

Faworytem tego spotkania wydaję się jednak Legia. Drużyna z Warszawy w pierwszym meczu była stroną przeważająca, wszystko wskazuje na to iż podobne spotkanie czeka nas na Pepsi Arenie. W dodatku Henning Berg oszczędzał w ostatnim meczu kilku graczy przed dzisiejszym spotkaniem. Wydaję się więc iż Legia w najmocniejszym składzie nie powinna pozostawić złudzeń rywalom i awansować do Ligi Europy.

Bet365 na zwycięstwo Legii oferuje kurs 1.33, na remis natomiast – 4.60. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Aktobe –  11.00.

Tagged With :

Dodaj komentarz