Lider gości w Gdyni.

Bet365

W sobotę pod lupę weźmiemy rozgrywki pierwszej ligi. W najciekawszym spotkaniu szóstej kolejki lider Termalica Nieciecza będzie podejmowała Arkę Gdynia. 

 

  

ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Ekstraklasy była sezon temu, gArka Gdynia od kilku sezonów próbuje powrócić do polskiej elity. Najbliżej awansu do dy w I lidze zajęła czwartą pozycję i tylko kilka punktów zabrakło jej do miejsca premiowanego awansem. W tym roku ma się to zmienić. Prezesi Arki do Gdyni sprowadzili wielu doświadczonych piłkarzy. Od nowego sezonu barwy Arki będzie reprezentować m.in. Paweł Abbott (Zawisza), Bartosz Ława (Pogoń) czy Aleksander Jagiełło (Legia). Wydaję się, iż drużyna z Gdyni ma wszystko aby zagościć w Ekstraklasie. Początek sezonu nie zwiastuję jednak happy endu. Arka w sześciu meczach odniosła tylko jedno zwycięstwo i trzy raz zremisowała.

Termalica obecne rozgrywki rozpoczęła rewelacyjnie. Drużyna z Niecieczy po sześciu kolejkach na swoim koncie ma aż 16 punktów. Słoniki od kilku sezonów starają się awansować do Ekstraklasy. Blisko tego celu była dwa sezony temu. Wtedy to drużynie z Niecieczy na trzy kolejki przed końcem do awansu brakowały tylko trzy punkty. Niestety Słoniki pod koniec sezonu straciły formę i muszą jeszcze trochę poczekać na zagoszczenie w polskiej elicie. Teki sam cel został postawiony przed szkoleniowcem Piotrem Mandryszem i w tym sezonie. Na razie wszystko wydaję się iść zgodnie z planem. Termalica z meczu na mecz prezentuję coraz wyższą formę. Kluczowe rolę w zespole odgrywa tercet ofensywny : Kaczmarczyk, Drozdowicz i Foszmańczyk. Cała trójka w tym sezonie zdobyła już 10 bramek.

Faworyta tego spotkania ciężko wskazać. Wydaję się, iż Arka w końcu musi powrócić na właściwe tory. Już ostatni mecz z Miedzią pokazał dużo lepszą grę drużyny z Gdyni. Do formy powoli dochodzi Lech i Calderon. Wydaję się, iż to właśnie zespół Arki będzie bardziej zdeterminowany do zwycięstwa w tym spotkaniu.

Bet365 na zwycięstwo Arki oferuje kurs 2.20, na remis natomiast – 3.20. A na to iż w spotkaniu zwycięży drużyna Termalicii-  3.15.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz