Liga Europy : Nomme Kalju – Lech Poznań

Bet365

Czwartek znów staję się dniem Ligi Europy. W drugiej rundzie tych rozgrywek na stadionie w Kalju, tamtejsze Nomme będzie podejmowało drużynę Lecha Poznań. 

ZOBACZ OFERTĘ BET365 
 

Oba zespoły są vice-mistrzami swoich krajów, faworytem tego spotkania jest jednak drużyna z Wielkopolski. Lech dokonał w tym sezonie kilku istotnych wzmocnień, po długich negocjacjach kadrę Kolejorza zasilili m.in. Muhamed Keita (Stromsgodset), Maciej Wilusz (GKS Bełchatów) oraz Darko Jevtic (FC Basel). Drużyna Lecha od kilku ładnych lat bezskutecznie powtórzyć sukces jakim jest dostanie się do Ligi Europy. W estońskim zespole nikt nie myśli jednak o takim sukcesie.

Drużyna Nomme przygotowuje się przede wszystkim na rozgrywki ligowe, a europejskie puchary są jedynie dodatkiem. Mecze kontrolne dla zespołu z Poznania przebiegały różnie, rozpoczęło się od porażki z Podbeskidziem 2-1, a zakończyło na wysokiej wygranej z Lechią aż 3-0. Faworytem tego spotkania będzie więc na pewno drużyna z Wielkopolski, jeśli piłkarze Mariusza Rumaka wykorzystają swój potencjał powinni sprawy awansu przesądzić już w pierwszym spotkaniu.

Typy:

Wygrana Lecha- 1.43   (Bet365)

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz