Liga Mistrzów w bet365

Bet365

W środowy wieczór, dojdzie do wielu ciekawych starć, których stawką jest walka o awans do kolejnej fazy rozgrywek.

W grupie A, Atletico Madryt podejmuje Olympiakos. Obie drużyny spotkały się już ze sobą w pierwszej kolejce, a emocjonujący mecz zakończył się wygraną Hiszpanów 3:2. Madrytczycy są najbliżej awansu bowiem wystarczy im remis w starciu z Grekami. O udział w dalszej części walczy również Juventus, który w Szwecji zagra przeciwko Malmo.

Sprawdź kursy na 5. kolejkę LM

Z grupy B i D pewni awansu są już Real Madryt i Borussia Dortmund. Następni w kolejce są Arsenal Londyn i FC Basel. Obie te drużyny spotkają się z liderami grupy więc o zapewnienie sobie awansu nie będzie łatwo.

W grupie C trwa wyrównana walka i wszystkie drużyny zachowały szansę na awans. Bayer Leverkusen zagra z drugim w tabeli Monaco i jeśli nie przegrają to będą mogli się już cieszyć z awansu. Z drugiej strony Francuzi potrzebują kompletu punktów aby utrzymać drugą pozycję. Z 4 punktami na koncie jest Zenit oraz Benfica i to właśnie te drużyny spotkają się ze sobą w 5 kolejce.

W bet365 możesz korzystać również z całorocznych promocji np. 100% Bonus piłkarski czy Remis 0:0? Zwrot stawki. Pierwsza dotyczy akumulatorów na wynik końcowy dowolnych meczów z najważniejszych europejskich lig i pucharów. Druga dotyczy wszystkich spotkań piłkarskich, a żeby z niej skorzystać należy postawić zakład na Dokładny wynik, Wynik do połowy/koniec meczu lub Scorecast. Jeśli dany mecz zakończy się bezbramkowym remisem otrzymasz zwrot całej stawki.

Bet365 to gwarancja najlepszej oferty na zakłady przedmeczowe, live oraz wybitne promocje. Zapraszamy!

Sprawdź kursy na 5. kolejkę LM

Tagged With :

Dodaj komentarz