Liga Światowa : Polska – Iran

Bet365

Po dwóch porażkach z Iranem w rozgrywkach Ligi Światowej reprezentacji naszego kraju zostali postawieni pod ścianą. Polacy nie mogą pozwolić sobie już na żadną utratę punktów. Nawet minimalna strata pozbawi nas szansy na grę w finałach Ligi Światowej. 

ZOBACZ OFERTĘ BET365 NA LIGĘ ŚWIATOWEJ
 

Dlatego „Biało-Czerwoni” w piątkowym spotkaniu z Iranem, muszą pokazać pełnie swoich umiejętności i wygrać, najlepiej w stosunku 3-0. W obliczu tych warunków miejmy nadzieje, że w końcu zobaczymy reprezentacje Polski jak za dawnych lat. Do kadry wrócą wszystkie gwiazdy, nie będzie już żadnych eksperymentów.

Stéphane Antiga zapowiedział walkę do upadłego i miejmy nadzieje, że spełni swoją obietnice. Brak awansu do Ligi Światowej przed tak ważną imprezą jak Mistrzostwa Świata byłby tragedią. Pomimo iż reprezentanci Polski nie są ostatnio w formie, musimy liczyć że w końcu grając pod prawdziwą presją tą passę przełamią. Grę na swoje barki powinni wziąć będący w gazie : Bartosz Kurek i Mariusz Wlazły. Osobiście jestem zdania, że Polacy są w stanie ograć reprezentacje Iranu i to w 3 setach oraz pokazać, że są w stanie powalczyć o awans do turnieju finałowego.

Typy:

Wygrana Polski – 1.57   (Bet365)
Poniżej 184,5 puntków – 1.92   (Bet365)

 

TYPUJ SPOTKANIA LIGI ŚWIATOWEJ W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz