Lille potwierdzi swoją wyższość?

Bet365

We wtorek znów przed nasze telewizory wraca Liga Mistrzów. W trzeciej rundzie tych rozgrywek szwajcarski Grasshoppers będzie mierzył się z OSC Lille. Pierwsze spotkanie zakończyło się wygraną francuskiej drużyny 2-0. 

  ZOBACZ OFERTĘ KURSÓW BUKMACHERA BET365 NA TO SPOTKANIE   

Grasshoppers jest obecnym wicemistrzem swojego kraju. W walce o mistrzostwo drużyna z Zurychu musiała uznać wyższość FC Basel. Najgroźniejszą bronią szwajcarskiej drużyny w zeszłym sezonie był duet napastników. Brazylijczyk Caio Alves i Albańczyk Shkeizen Gashi zdobyli w poprzednim sezonie aż 32 bramki. Przed nowym sezonem działacze Grasshoppers dokonali pokaźnych wzmocnień. Do klubu z Zurychu dołączył m.in. tunezyjski napastnik Ben Khalifa (Wolfsburg) oraz młody niemiecki skrzydłowy – Alexander Merkel.

Drużyna OSC Lille w zeszłym sezonie w ligowej tabeli uplasowała się na trzeciej pozycji. Zespół z północy Francji musiał uznać wyższość swoich dwóch dużo bogatszych rywali (PSG i Monaco). Najmocniejszym ogniwem trzeciej drużyny Ligue 1 był napastnik Salomon Kalou. Iworyjczyk w zeszłym sezonie aż 16 razy trafił do siatki rywali. Francuska drużyna duże problemy miała natomiast w defensywie. Przed obecnym sezonem starali się temu zaradzić działacze Lille. Do klubu dołączył m.in. obrońca Sebastian Coricha (Sochaux). Patrząc jednak na grę obu zespołów nie wydaję się, aby Grasshoppers miało szansę na odrobienie start. Już w pierwszym spotkaniu gracze Lille pokazali, iż są przynajmniej o klasę lepszym zespołem niż szwajcarska drużyna.

Bet365 na zwycięstwo Lille oferuje kurs 1.47, na remis natomiast – 6.00. A na to iż w spotkaniu zwycięży Grasshoppers – 9.50.

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz