Liverpool podejmuje Tottenham

Bet365

Nowa kolejka Premier League rozpoczyna się już dziś. Jednym z meczów inauguracyjnych będzie starcie Liverpoolu z Tottenhamem.

W sobotę obie drużyny grały spotkania derbowe. Tottenham w walce o prymat w północnym Londynie ograł Arsenal 2:1 i tym samym zanotował trzecią ligową wygraną z rzędu. Wielkim plusem są również zdobyte punkty, które umożliwiły awans na 5. miejsce w tabeli oraz odrobienie strat do 4. Manchesteru United. W tym momencie różnica pomiędzy Kogutami a Czerwonymi Diabłami wynosi zaledwie 1 punkt.

 

Liverpool kontra Tottenham w bet365!
 

Gorzej kilka dni temu zaprezentował się Liverpool, który w derbach Merseyside musiał się zadowolić remisem. To słaby wynik biorąc pod uwagę aspiracje The Reds oraz formę sobotniego rywala. Pomimo zdobycia tylko jednego punktu w poprzednim meczu, podopieczni Rodgersa nadal są blisko czołowej czwórki. Strata wynosi 4 punkty.

 

 

Tottenham przyjeżdża na Anfield Road z wiarą na zdobycie kompletu punktów. Koguty to jedna z ekip najlepiej spisujących się na wyjazdach, podczas gdy Liverpool na własnym terenie traci sporo punktów. Niekorzystna jest jednak statystyka bezpośrednich pojedynków. Ostatnie 4 spotkania padły łupem Liverpoolczyków ale Koguty nie miały wtedy w składzie świetnie się spisującego Harrego Kane’a. Wynik prawdopodobnie będzie oscylował wokół remisu.

Bet365 oferuje następujące kursy na to spotkanie: wygrana Liverpoolu – 1.91, remis – 3.80, wygrana Tottenhamu – 4.20.

Liverpool kontra Tottenham w bet365!

Tagged With :

Dodaj komentarz