Manchester United – Liverpool z bonusem 40 PLN od bet365

Bet365

Po raz pierwszym w tym sezonie odbędą się największe derby Anglii czyli konfrontacja Manchesteru United i Liverpoolu.

Historia spotkań tych drużyn jest bardzo długa, a słynie z tego, że tylko w jednej innej angielskiej rywalizacji było więcej czerwonych kartek. W tym sezonie to Manchester United jest wyżej w tabeli niż The Reds. Forma również przemawia za Czerwonymi Diabłami, którzy wygrali 5 meczów z rzędu. Te dane stawiają podopiecznych Van Gaal’a w roli w faworyta – 1.80.


Darmowy zakład 40 PLN tylko w bet365!

Bukmacherzy dają Liverpoolowi dużo mniejsze szanse – 3.75. Brak pewności siebie drużyny Rodgersa ma duży wpływ na taką ocenę. Wyniki osiągane przez The Reds są często niespodziewane. Po dwóch wygranych w lidze przyszły dwa remisy, jeden w Premier League z przeciętnym Sundrlandem, drugi w Lidze Mistrzów z FC Basel. Szczególnie ten ostatni rezultat był bolesny bowiem wyeliminował Gerrarda i spółkę z gry w kolejnej fazie tych rozgrywek.Ciekawie wygląda zakład na strzelca bramki w tym meczu. W ostatnich tygodniach Robin Van Persie jawi się jako prawdziwe zagrożenie dla bramkarzy przeciwnych drużyn strzelając trzy gole w trzech spotkaniach. Kurs na to, że RVP strzeli jako pierwszy wynosi 5.00, a w dowolnym czasie 2.20.

Specjalnie na to wydarzenie bet365 udostępnia bardzo korzystną dla użytkowników promocję. Do zdobycia jest darmowy zakład na ten mecz o wartości do 40 PLN a wystarczy postawić dowolny zakład przedmeczowy na to spotkanie.

1. Zaloguj się do Bet365.

2. Aby otrzymać bonus wystarczy postawić zakład przedmeczowy na poniższe spotkanie.

3. Bonus dostępny jedynie na spotkanie rozgrywane 14.12.2014 pomiędzy Manchesterem United a Liverpoolem.

4. Bonus to darmowy zakład na wszystkie dostępne selekcje w ofercie live.

5. Wartość stawki zakładu przedmeczowego jest jednocześnie kwotą darmowego zakładu (maksymalnie 40 PLN).

6. Brak limitów kursowych.

 
 
Regulamin promocji


Darmowy zakład 40 PLN tylko w bet365!

Tagged With :

Dodaj komentarz