Mecz PSG na rozpoczęcie sezonu Ligue 1

Bet365

Inauguracja francuskiej Ligue 1 odbędzie się na Stade Auguste Delaune gdzie tamtejsze Reims będzie gościć aktualnego mistrza Francji.

Reims to typowy ligowy średniak.


Sprawdź całą ofertę bet365 na to spotkanie

Była drużyna naszego reprezentanta, Grzegorza Krychowiaka, zajęła w poprzednim sezonie 11. miejsce z dorobkiem 48. punktów. W tym sezonie nic nie wskazuje na to, aby było lepiej, w pięciu rozegranych sparingach, Reims zanotowało 4 remisy i 1 porażkę. Nie dokonali oni spektakularnych transferów, niewątpliwie osłabieniem jest przejście Grzegorza Krychowiaka do Sevilli za 5,5 mln euro, ponieważ stanowił on o sile drugiej linii zespołu ze Stade Delaune.


PSG, to zespół którego nie trzeba nikomu przedstawiać, machina ze szwedzkim łowcą goli na czele, Zlatanem Ibrahimovicem to murowany faworyt do obrony mistrzostwa Francji.

Naszpikowana pieniędzmi i gwiazdami drużyna ze stolicy Francji w tym sezonie bardzo się wzmocniła, przyjście Davida Luiza z Chelsea, czy odkrycia tegorocznego mundialu Serge Auriera to niewątpliwie wzmocnienia wysokiej klasy.

Bet365 nie ma najmniejszych skrupułów dotyczących kursów na ten mecz i typuje podopiecznych Laurent Blanca jako mocnego faworyta. Na wygraną PSG kurs wynosi 1.36, na remis 4.50, a na wygraną gospodarzy 9.50.


Sprawdź całą ofertę bet365 na to spotkanie

Tagged With :

Dodaj komentarz