Międzynarodowe mecze towarzyskie z bet365!

z12861197Q,Reprezentacja-PolskiTen tydzień będzie stał pod znakiem piłki nożnej w wydaniu reprezentacji narodowych. Przerwa w rozgrywkach ligowych ma za zadanie przede wszystkim zapewnić kadrom piłkarskim czas na pierwszy etap przygotowań przed turniejami międzynarodowymi. W Europie reprezentacje będą rozgrzewać się powoli przed czerwcowym Euro 2016!

Już w środę na boisko wyjdzie reprezentacja Polski, która w swoim pierwszym pojedynku przygotowawczym przed francuską imprezą, zagra z Serbią. Tego samego dnia Rumunia zmierzy się z Litwą, a Chorwacja zagra z Izraelem. Pojedynek stoczą też Słowenia z Macedonią.

ZAREJESTRUJ SIĘ I OTRZYMAJ ZWROT 100%!

Z kolejnymi dniami tygodnia atmosfera będzie robiła się coraz gorętsza! W topowych pojedynkach czwartku zobaczymy chociażby pojedynek Włochów z Hiszpanami, na wyspach zmierzą się ze sobą Walia z Irlandią Północną. W piątek naprzeciw siebie staną kadry Holandii i gospodarzy Euro – Francji. Portugalia będzie z kolei podejmować u siebie Bułgarię.

Najciekawiej będzie chyba jednak w sobotę, kiedy kolejny mecz rozgrywać będzie o 17:30 reprezentacja Polski. Naszym rywalem tego dnia będzie Finlandia. Wieczorem tego samego dnia znowu czekają nas emocje na najwyższym poziomie. W Berlinie pojedynek stoczy reprezentacja Niemiec z kadrą Anglii!

Na zakończenie tego emocjonującego tygodnia czeka nas jeszcze niedzielny mecz Hiszpanów, którzy na wyjeździe zmierzą się z Rumunią.

Wszystkie te mecze można będzie oczywiście korzystnie obstawiać w bet365! Poza typowymi zakładami, bukmacher ma także specjalną ofertę z okazji tych reprezentacyjnych pojedynków! Zarobić będzie można nieźle nawet na meczach, które skończą się wynikiem remisowym! Co więcej, wcale nie musicie obstawiać remisu, żeby wygrać!

CO NALEŻY ZROBIĆ ŻEBY SKORZYSTAĆ Z OFERTY BET365?

Oczywiście musisz przede wszystkim mieć konto na stronie bet365 i obstawiać wyniki meczów! Z bet365 naprawdę możesz zyskać nawet na bezbramkowych remisach! I wcale nie musisz ich obstawiać.

Jeśli obstawicie dokładny wynik na koniec meczu, wynik po pierwszej połowie, czy strzelców bramek, to w wypadku zakończenia spotkania wynikiem 0:0, bet365 odda wam wartość waszego zakładu na ten mecz!

Promocja nie będzie miała zastosowania w połączeniu z innymi bonusami, czy promocjami. Wartość bonusowego zwrotu może zmieniać się w zależności od kursów, po jakich obstawialiśmy.

ZAREJESTRUJ SIĘ I OTRZYMAJ ZWROT 100%!

Tagged With :

Dodaj komentarz