Mikołajkowy prezent od Oddsring!

oddsring_mikolajkiW najbliższym czasie w sporcie będzie się dużo działo. Będzie to jednocześnie okazja do emocjonowania się wydarzeniami na najwyższym poziomie, ale też szansa na zwiększenie swoich zysków. Specjalnie z tej okazji szóstego grudnia, czyli mikołajek, bukmacher Oddsring przygotował świetną promocję. Czy byłeś grzeczny, czy wręcz przeciwnie, w Oddsring czeka na Ciebie mikołajkowy prezent – jeśli Twój pierwszy zakład postawiony 6 grudnia okaże się przegrany, będziesz mógł odebrać bonus w wysokości 50% jego stawki aż do 50 PLN!

Jak otrzymać bonus bukmacherski Oddsring na mikołajki?

  1. Postaw dowolny zakład po kursie 2.0 lub wyższym w mikołajki.
  2. Jeśli Twój pierwszy zakład postawiony w tym dniu okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wysokości 50% jego stawki do 50 PLN.
  3. Aby otrzymać bonus napisz do Oddsring na adres [email protected] ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładu, a oni dopiszą odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Promocja obejmuje wszystkie zakłady bukmacherskie obstawione w Oddsring, także te postawione na mecze na żywo, więc na pewno znajdziesz wydarzenie, które Cię zainteresuje!

Zarejestruj się w Oddsring i odbieraj wspaniałe bonusy!

OddsRing

Tagged With :

Dodaj komentarz