Mundialowe Analizy : Brazylia – Niemcy

Bet365

Po kilku dniach przerwy znów czekają nas mundialowe emocje. Tym razem w półfinałowym spotkaniu na Estádio Mineir?o zmierzą się ze sobą reprezentacje Brazylii i Niemiec.

ZOBACZ OFERTĘ BET365 
 

Drużyna naszych zachodnich sąsiadów kolejny raz potwierdza, że na wielkich imprezach półfinał to ich absolutne minimum. Podopieczni Joachima Lowa choć dotychczas swoją grą nas nie powalili, grają dość ułożony i konsekwentny futbol. Na duży plus przemawia defensywa reprezentacji Niemiec – Hummels czy Boateng wspomagani przez Neuera tworzą barierę nie do przejścia. Trener Luis Felipe Scolari ma więcej problemów na głowie niż jego niemiecki kolega. Na nieszczęście Brazylijczyków swój udział w mundialu zakończył Neymar.

Prócz najlepszego strzelca drużyny, w półfinale nie zagra również kapitan – Thiago Silva.Luki po nich będą łatać – Dante i Oscar, lecz eksperci nie są przekonani  czy będą oni w stanie zastąpić trzon kadry Brazylii. Trzeba jednak przyznać, że w spotkaniu z Kolumbią gospodarze w końcu się obudzili. Szybkie akcje i nietuzinkowe zagrania siały postrach w defensywie graczy Peckermana. Spotkanie na pewno będzie bardzo wyrównane i jeśli o wyniku nie zadecydują indywidualności możemy być świadkami nawet rzutów karnych.

Typy:

Awans Brazylii – 1.90   (Bet365)
Poniżej 2,5 bramki  – 1.63   (Bet365)

 

TYPUJ SPOTKANIA W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz