Mundialowe Typy : Francja – Nigeria.

Bet365

Kolejne spotkania 1/8 finału przed nami, dziś będziemy świadkami dwóch pojedynków : Francja ? Nigeria oraz Niemcy ? Algieria. W naszej analizie skupimy się jednak szczególnie na tym pierwszym spotkaniu.

ZOBACZ OFERTĘ BET365 NA MUNDIAL
 

Francja reprezentacja, której po kontuzji Francka Riberiego nikt nie dawał większych szans na odniesienie sukcesu podczas Mistrzostw Świata. Pokazali oni jednak jak bardzo mylilibyśmy się, swoją fantastyczną grę zaprezentowali szczególnie w spotkaniu ze Szwajcarią. Gdzie z dobrej strony pokazało się wielu zawodników m.in. Valbuena, Pogba, Matudii czy Giorud i Benzema, którzy bez problemów pakowali piłkę w bramkę rywali. Do tego trzeba dodać świetną postawę w defensywie i mamy drużynę, która poważnie myśli o dojściu do finału.

Naprzeciw nich staną bądź co bądź bardzo słabi na tym mundialu zawodnicy Nigerii. Prócz niesłusznego awansu z grupy  (który ?Super Orły? uzyskały z pomocą sędziego) nic pozytywnego o drużynie z Afryki nie można powiedzieć. Do tego dodajmy fatalną grę w defensywie oraz nieskuteczność w ataku, to wszystko nie wróży osiągnięcia pozytywnego wyniku w meczu z Francuzami. Jednego czego nie można odmówić graczom Nigerii to waleczności, jednak samo bieganie nie wystarczy aby powstrzymać rozpędzoną reprezentacje „Trójkolorowych”.

Typy:

Wygrana Francji – 1.14  (Bet365)
Powyżej 2,5 gol w meczu – 1.85  (Bet365)

TYPUJ MUNDIAL W BET365 I ZGARNIJ BONUS

Tagged With :

Dodaj komentarz